Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
13 Гру 2017, Середа

13 грудня учень 8 класу “Січового колегіуму”, вихованець туристсько-краєзнавчого гуртка Ілля Лазунько,посів ІІ місце на заочному етапі (за наукову роботу) та ІІІ місце за виступ-захист на Обласній конференції-захисті звітів про туристсько-краєзнавчу експедицію “Мій рідний край.”

Конференція відбулася на базі Запорізького обласного цетру туризму і краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді. Гурток презентував результати дослідження, проведеного в серпні в Карпатах, присвяченого укріпленням І Світової війни на Чорногорському хребті карпатських гір.

Учні разом з керівником студії вже другий рік займаються вивченням цього питання. Минулого року було здійснено експедицію по Вододільному хребту Карпат, де були також виявлені залишки окопів та бліндажів часів І Світової війни.

Таким чином, походи мальовничими карпатськими горами гурток поєднує з краєзнавчими дослідженнями, які презентує на конференціях обласного рівня.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь