Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“Січовий колегіум” відсвяткував день Святого Миколая
20 Гру 2017, Середа

Вранці 19 грудня до учнів Запорізького “Січового колегіуму” завітав Святий Миколай із янголами. У всіх класах відбулися веселі міні-вистави з подарунками кожному учню. Після уроків колегіанти 10-х класів показали виставу «Ніч на Святого Миколая» для молодших вихованців.

А вже в колегіумі ввечері відбувся великий святковий концерт учасників студій художньої творчості “Зірки колегіуму – Святому Миколаю”. Залу, в якій проходили свята, прикрасила виставка робіт учасників студій прикладного мистецтва “Зимова казка”. Гостем концерту був керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Усі колегіанти не забули також про добрі справи у цей день і взяли активну участь в акції «Подарунок бійцю»: передали волонтерам обереги, вироблені власними руками, вітальні листівки, солодощі, ліки. Адже думки у всіх про одне єдине – мир та спокій в Україні.

Більше фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь