Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Духовний дарунок воїнам від вихованців «Січового колегіуму»
21 Гру 2017, Четвер

Рік, що завершується, добре закінчувати добрими справами. Такою 20 грудня 2017 року стала поїздка учнів колегіуму до Запорізького обласного госпіталю.

В переддень різдвяних та новорічних свят колегіанти повезли до госпіталю не лише смачні подарунки. Пацієнти (а серед них чи не найбільше було воїнів АТО) отримали ще й духовні дарунки, з якими до них приїхали вокальні гурти «Березіль», «Арніка», дует «Талісман» та читці «Театру Слова».

Напевне, кожна пісня, кожна поезія відлунювалася у думах глядачів, які просто в госпітальних халатах були присутні в невеликому конференц-залі. У «Розкажи, Україно!» (Денис Алтухов), і «Моя земля» (Ілля Назаренко), і «Птаха летіла» (Катерина Мельник), і, звичайно, «Ти повертайся!» (Олена Луц), і «Земля, якої ще нема» (Софія Бєляєва), і пісні Мирослави Зінченко, Влади Гончаренко, Ольги Толмачової, сприймалися воїнами-глядачами тепло і вдячно. Щиро аплодували присутні й майстерним читцям і водночас ведучим – Богдану Козлову («Побудь, мій Боже, отут зі мною»), Вероніці Реймер («Чадра Марусі Богуславки»), глибокому філософу і виконавіці Мілані Павловській («Феєрія про диригента свічок»).

«Хай наша юна сила, наша юна міць переллється у ваші серця, дорогі наші захисники! Хай ваша мужність, ваша любов до рідної землі проростає в наших юних думах», таке щире побажання пролунало в кінці зустрічі з воїнами, кожен з яких, прощаючись з гостями, щиро дякував за подароване колегіантами свято.

Більше фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь