Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
23 Гру 2017, Субота
22 грудня відбулося нагородження лауреатів фестивалю «Шкільні медіа – розвиток громад», у якому взяли участь і наші колегіантські ЗМІ, а саме журнал «Джалапіта 2.0» та радіо «Flex.FM».
 
На урочистій церемонії, яка відбулася у Запорізькому Національному університеті, наша делегація складалася із редактора «Джалапіти 2.0» Діани Бардачової (11-Б) та журналістів Анастасії Ратєєвої (11-А) і Аліни Рубель (11-Б), яка «віддувалася» і за журнал, і за радіостанцію, а також за вчителя медіа культури Павла Коваленка.
 
Першу частину нагородження наші юні представники пера і мікрофону мовчки аплодували переможцям у номінаціях, а саме – «Краще друковане видання», «Краща радіопрограма», «Кращий телерепортаж», «Краща реклама» та «Краще інтернет-ЗМІ». І коли вже колегіанти засмутилися відсутністю наших видань серед кращих, оголосили Гран-Прі, тобто найголовнішу нагороду фестивалю.
 
Представники редакцій навіть не очікували, що головний приз відійде до нас, тому на сцену за почесним дипломом та подарунками, виходили зніяковіло. А поки дівчата давали інтерв’ю для одного з телеканалів, оголосили подяку вчителям та керівникам студій.
 
Таким чином, редакції «Джалапіти 2.0» та «Flex.FM» були визнані кращими в нашій області, з чим ми і вітаємо Діану Бардачову, Анастасію Ратєєву, Аліну Рубель, Олександру Волошину, Ксенію Ляшенко, Марію Романенко, Таїсію Зінов’єву, Ксенію Чумаченко, Арину Тюпу, Анастасію Гузенко, Вероніку Реймер, Мілану Павловську, Ольгу Клочко, Єлізавету Маслакову, Єлізавету Лєзіну, Дар’ю Мокієнко, Богдана Козлова, Софію Турченко, Аллу Живило, Аліну Назаренко, Анастасію Швидку, Ольгу Рубель та Поліну Мокієнко, а також їх керівників – куратора «Джалапіти» Павла Коваленка та куратора «Flex.FM» Ірину Москаленко.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь