Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“Козацька педагогіка: сучасний вимір” – тема відвертої розмови у педагогічній світлиці Запорізького «Січового колегіуму»
28 Гру 2017, Четвер

28 грудня у Запорізькому «Січовому колегіумі» відбувся круглий стіл «Козацька педагогіка. Практика. Теорія. Досвід». В засіданні взяли участь всі педагоги закладу, в тому числі і керівники студій художньої творчості.

Принципи козацької педагогіки були покладені в основу концепції освітнього процесу колегіуму з початку його створення. Впродовж 25 років педагоги закладу дбайливо плекали її складові, зокрема: любов до батьківщини, духовність, формування здатності відстоювати рідну мову, готовності боротися за славу та незалежність України, почуття національної гідності.

Але сьогодні не перестають турбувати гострі питання, які потребують, якщо не миттєвого вирішення, то обовязкового пошуку сучасних підходів, свіжого погляду, оновлення, а можливо й відродження. Як не втратити традиції, знайти ключі до серця кожної дитини, виростити щирого патріота та активного громадянина України – такі питання поставали в процесі жвавого обговорення під час цієї бесіди. Продуктом круглого столу стала винесена резолюція, в яку увійшли багато цікавих проектів та пропозицій щодо планів колегіуму на майбутнє.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь