Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Педагоги “Січового колегіуму” пізнають нові грані хмарних технологій
28 Гру 2017, Четвер

Протягом листопада-грудня у Запорізькому «Січовому колегіумі» відбувся сорокагодинний тренінг «Хмарні технології в освітньому процесі», в якому взяли участь 20 педагогів закладу.

Тренер – вчитель математики ЗСК Тетяна Нагорнова – ділилася власним досвідом, виявила винятковий професіоналізм та терпіння в роботі з колегами. Вона змогла донести до кожного особливості роботи в «хмарах» G Suit (Google) та Office 365 (Microsoft). Учасники тренінгу переконалися у необхідності здобуття навичок створення документів, таблиць, презентацій спільного користування у цих сервісах.

Учителі колегіуму ознайомилися також із додатком Forms, який дозволяє швидко та легко створити тести з навчальних предметів, перевірити рівень знань учнів відповідно до вимог освітніх стандартів. Крім того, багато уваги було приділено роботі з додатком G Suit Class room, який дає змогу ефективно організувати роботу в класі на дистанційному рівні.

Сьогодні багато вчителів колегіуму вже використовують хмарні технології у своїй роботі, що дозволяє зробити освітній процес сучасним і динамічним, а отже цікавим для учнів.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь