Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Тренінг «Маршрут безпеки» проведено для вчителів Січового колегіуму
28 Гру 2017, Четвер

26 грудня у Запорізькому «Січовому колегіумі» педагог-тренер Ольга Салякіна провела заняття для вчителів закладу в рамках тренінгу «Маршрут безпеки».

Це сучасний комунікативний інструмент для обговорення з молоддю питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом). «Маршрут» поєднує комунікаційні, тренінгові, ігрові методи у рамках одного 1,5-годинного заходу для 50-60 учасників. Вчителі колегіуму знайомилися з методологією «Маршруту безпеки», що сприяє розвитку здатності та бажанню молоді спілкуватися і ділитися з іншими знаннями та думками щодо питань репродуктивного здоров’я, пов’язаних з ними цінностей та ставлень. Завдяки дискусіям у групі, учасники розвивають здатність мислити критично та незалежно. Вони вчаться пов’язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та починають розробляти власні профілактичні стратегії.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь