Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
3 Лют 2018, Субота

28 січня-2 лютого у м. Трускавець відбувся VI педагогічний Форум “Використання інноваційних та інформаційних технологій у розбудові сучасної української школи на базі основних положень Закону України “Про освіту”.

Разом із представниками усіх областей України, у конференції взяли участь вчителі української мови та літератури “Січового колегіуму” – Ольга Пєткова та Олена Шимянова.

Доповідачі звернули увагу на шляхи впровадження основних положень Закону. Про польську систему освіти докладно розповіли Станіслав і Богоміла Журацькі – керівники однієї з польських гімназій. Усіх зацікавили успіхи та проблеми впровадження базових стандартів НУШ у школах Києва, а також, використання хмарних сервісів Офісу 365 у навчальному середовищі.

Сподіваємося, що набутий досвід та конструктивна співпраця, допоможуть керівникам закладів освіти у впровадженні Закону України “Про освіту” та розбудові сучасної української школи.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь