Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
В Запорізькому «Січовому колегіумі» продемонстрували фільм «Січ»
9 Лют 2018, П’ятниця

Чому Україна не сприймає «русский мир»? Що лежить в основі імунітету проти «імперського вірусу»? На чому тримається здатність країни до самозахисту? Чому, коли українці захищаються, вони завжди будують Січ? Про це йдеться у документальній стрічці «Січ», яку переглянули учні й викладачі Запорізького «Січового колегіуму» разом із представниками Радіо Свобода, воїнами АТО, захисниками України й щирими патріотами, співробітниками Національного заповідника Хортиця Віктором Кривоносовим (випускником колегіуму), В’ячеславом Зайцевим («кіборгом» і, водночас, депутатом міської ради) та Андрієм Хімічевим, який є також батьком колегіанта.

Після перегляду відбулася жвава розмова, під час якої учні читали вірші, висловлювали свої думки та ставили гостям безліч «дорослих питань», які так хвилюють сучасну молодь. Видно було, наскільки потрібні і цікаві такі зустрічі, бо дають молодим хлопцям і дівчатам у духовному плані більше, ніж просто шкільні свята та уроки.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь