Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
22 Лют 2018, Четвер

Image may contain: 23 people, people smiling, people standing and indoor

20 лютого в День пам’яті Небесної сотні  в Запорізькому Січовому колегіумі відбувся урочистий захід «Тільки щоб недаремно!».

До родинного кола були запрошені волонтери ГО «Наша перемога» Марія Хаброва, учасник АТО, майор Національної гвардії, батько колегіанта, Олександр Шкрябін, учасник Революції Гідності, волонтер Святослав Щербіна, члени координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації Дмитро Сухінін та Ілля Ляпін, заступник голови Хортицької райадміністрації Віталій Крайнов.

Перед очима присутніх відновлювались трагічні кадри відеохроніки, які висвітлювали  події Майдану 2013-2014 років. Сльози стояли в очах багатьох присутніх. Справжніми перлинами сяяли виступи вихованців студії «Шанс» – пісні, народжені війною на Сході України та Майданом.

На знак вдячності за постійну підтримку та допомогу українській армії волонтери  передали учням колегіуму дерев’яну булаву та, зроблений руками воїнів із дерева та гільз Герб України, зазначивши, що листівки та малюнки колегіантів висять на стінах бліндажів наших захисників, зігріваючи та даючи віру в перемогу.

Цінним та хвилюючим подарунком став бюст Тараса Шевченка, виліплений з пластиліну одним із воїнів АТО (позивний «Художник»).

Найактивніші колегіанти в цей день  стали учасниками вшанування Героїв Небесної Сотні і були запрошені до кінотеатру імені Довженко, де мали змогу побачити історію про справжніх чоловіків, простих українських добровольців, сильних, незламних українських героїв у військово-історичній драмі «Кіборги», заснованій на реальних подіях, що розповідає про легендарну, героїчну історію захисту донецького аеропорту у вересні 2014 року.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь