Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Юні майстрині Запорізького Січового колегіуму –учасниці Всеукраїнській акції єднання «Україна моя вишивана»
26 Лют 2018, Понеділок

В Запорізькому Січовому колегіумі надійно і назавжди оселилася Україна ще 26 років  тому – від часу створення школи. І живе українська душа в кожному вчителі, в кожному вихованці.  Живе й на карті «Вишивана моя Україна» – в кабінеті історії, у роботі народної майстрині Валентини Харлової «Запоріжжя моє вишиване» – у музеї, де зібрані її роботи.

22 лютого 2018 року вихованці гуртка української вишивки Запорізького Січового колегіуму долучились до Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яка відбулася в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Майстрині художньої вишивки із селища Скали Подільської Тернопільської області Ірина Харатін та Тетяна Дяківнич вишили на полотні довжиною 3 м і шириною 1,5 м велику карту України, позначивши контури кожної області.

 За задумом ініціаторів, акція об’єднує українців з різних регіонів нашої держави. Карта подорожуватиме країною цілий рік (з 22 червня 2017 до липня 2018 року), де кожен охочий зможе долучитися до доброї справи і залишити на полотні свій вишитий хрестик.

Дівчата – юні майстрині –колегіантки разом із вишивальницями Запорізького краю Валентиною Мелай та Ніною Фенченко залишили на полотні свій вияв любові до рідної землі: «Нехай наша любов, наша віра в майбутнє України передасться їй, зміцнить її кожним вишитим нами хрестиком!».

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь