Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
28 Лют 2018, Середа

Вітаємо розумних, талановитих учнів та їх вчителів, переможців олімпіад   та конкурсів  обласного рівня   2017-2018 н.р.!

Козакову Анастасію – укр. мова – ІІІ м., вчитель  Чеховська Л.Й.

Сімакову Софію – рос. мова  –  ІІІ м., вчителі  Осьмякова Ю.В., Францен М.І.

Мацюк Аліна, анг.мова – ІІ м., вчитель Гутарук Н.В.

Масюту Назара – англ. мова – ІІІ  м., вчитель Сопіна О.М.

Сафронюка Олексія  – інформаційні технології  – ІІ м., вчитель Москальов П.О.

Васильєву Катерину – економіка  –  ІІІ м., вчитель Кравченко Л.М.

Толмачову Ольгу – біологія  –  ІІІ м., вчитель  Бережна О.М.

Лєзіну Єлизавету – біологія –  ІІІ м., вчитель  Бережна О.М.

Ратєєву Анастасію –  історія   І м., вчитель Лукашенко М.П.

Виставкіна Веніаміна – історія  ІІІ м., вчитель Лукашенко М.П.

Большака Дмитра – історія    ІІІ м., вчитель   Марцих С.В.

Реймер Вероніку – право  ІІІ м., вчитель   Марцих С.В.

Корнієць Марію – право ІІІ м., вчитель Бостан Л.М.

Ткач Наталію –  право  ІІІ м., вчитель Лукашенко М.П.

Ілляшенко Яну – право  ІІІ м., вчитель Лукашенко М.П.

Міжнародний конкурс  української мови ім П.Яцика (обласний рівень): переможець-

Зінов’єва Таісія, вчитель Пєткова О.В.

Творчий конкурс ім. Т.Шевченка (обласний рівень)

Павловська Мілана, вчитель Тищенко Н.М.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося  ж, брати мої» на тему «Ніхто  нам не збудує держави, коли ми її самі не  збудуємо, і ніхто  з нас не зробить нації, коли ми самі  нацією не хочемо бути» (обласний рівень  2017-2018 н.р.)

Номінація  «Історія»

Ратєєва Анастасія – І м, вчитель Лукашенко М.П.

Бардачова Діана – І м, вчитель Лукашенко М.П.

Моргун Вікторія – ІІІ м, вчитель   Марцих С.В.

Номінація «Література»

Зінов’єва Таісія – ІІІ м., вчитель Пєткова О.В.

Маринченко Альона – ІІІ м., вчитель Славич В.Я.

Рогова Маргарита – ІІІ м., вчитель Славич В.Я.

Переможці  конкурсу захисту робіт  МАН

  1. Природничо – математичний напрямок

Ковач Назар, комп’ютерні науки – ІІІ м., вчитель   Москальов П.О.

Сафронюк Олексій, математика – І  м., вчитель Доренська  Н.А., консультант Мінаєв Ю.П.

Лобода Єфим, математика – ІІ м., вчитель Доренська  Н.А., консультант Мінаєв Ю.П.

  1. Суспільно – філологічний

Ратєєва Анастасія, історія – І м., вчитель Лукашенко М.П.

Мацюк Аліна, історія – ІІ м., вчитель Лукашенко М.П.

Лук’яненко Ілля – літер. творчість  І м., вчитель Тищенко Н .М.

Васильєва Катерина – І м., анг. мова, вчитель Гутарук Н.В.

Павленко Дар’я, – ІІ м., анг.мова, вчитель Гутарук Н.В.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь