Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Правове коло в Запорізькому Січовому колегіумі
23 Бер 2018, П’ятниця

З метою втілення найвищої мети правової освіти – формування громадян, які діють спільно з правами людини, а не просто освічених людей, які знають, що у них є права, в Запорізькому Січовому колегіумі відбулося Правове коло.

Старшокласники “Січового колегіуму” зустрілися із начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру, заступником начальника управління Сергієм Спільником.

В ході цікавої та змістовної бесіди колегіанти змогли поставити цікаві запитання про дотримання та захист їх прав у повсякденному житті, про специфіку ювенальної юстиції в Україні, про сучасні реформи у різних сферах життя, про корупцію, справедливість.

Зустріч відбулася у доброзичливій обстановці, учасники відмітили відкритість Сергія Івановича до спілкування, отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь