Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Вшановуємо В’ячеслава Чорновола
26 Бер 2018, Понеділок

25 березня Україна вшановувала пам’ять Героя України, колишнього дисидента, політика, журналіста, державного діяча В’ячеслава Чорновола, який трагічно загинув 19 років тому.

На знак пошани до народного депутата України, кандидата в президенти В’ячеслава Чорновола в Запоріжжі на будівлі культурного центру «Байда» було встановлено пам’ятну Дошку. Відкриття Дошки пам’яті відбулося на Майдані Героїв 24 березня.

Вшанувати Героя України В’ячеслава Чорновола прийшло чимало запоріжан: і представників влади та громадських організацій, і військових, громадян поважного віку, учнівської та студентської молоді.

Але чи не найбільшою на заході була делегація учнів та педагогів Запорізького Січового колегіуму, які вже не вперше вшановували В’ячеслава Чорновола: були й на Годині Пам’яті в обласному краєзнавчому музеї, провели Козацьке коло – в колегіумі, і ось тепер тут, на Майдані Героїв.

Запорізький Січовий колегіум на цьому заході був не просто спостерігачем: спогади директора колегіуму Валентини Єршової про приїзд Чорновола до ще зовсім юного закладу, про зустріч колегіантів з майбутнім Героєм України, як і майстерно виконані поезії Денисом Алтуховим, Богданом Козловим, як і виголошене Міланою Павловською слово про В’ячеслава Чорновола та його дружину й однодумицю Атену Пашко тепло зустріли присутні.

Відчувати свою причетність до загальнонародної доброї справи, розуміти, що й ти вклав до неї часточку свого серця, своєї душі, – чи не є це справжньою громадянською позицією кожного з педагогів, кожного з колегіантів.

З Майдану Героїв кожен ішов, напевне, з думкою: «Україна, про яку мріяв В’ячеслав Чорновол, неодмінно буде!…»

Більше фото у Facebook

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь