Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Перемога колегіантів у конкурсі на зменшення споживання електроенергії
13 Кві 2018, П’ятниця

З давніх-давен енергія завжди була найважливішим чинником, що визначає життя людини і розвиток цивілізації. Покоління сучасної молоді можете створити нове, відповідальне суспільство, яке буде споживати лише те, що йому насправді потрібно, не витрачати зайвого і берегти природу.

Учні 10-В класу Запорізького Січового колегіуму взяли участь у конкурсі з економії електроенергії.

Щоб досягти певних результатів, колегіанти застосовували знання, які беруть з дистанційного курсу енергозбереження «Абетка з основ житлово-комунального управління» компанії ДТЕК, що має яскраво виражену практичну спрямованість та допомагає їм робити перші кроки у доросле життя.

Учні разом з працівниками колегіуму впроваджують енергоефективні організаційні та низьковитратні технічні заходи. Прикладом такої діяльності є заміни в класах ламп розжарювання на енергозберігаючі, проведення інформаційної кампанію серед учнів інших класів з економного використання електроенергії в школі.

Станом на 12 квітня 2018 року кількість ЗНЗ-учасників конкурсу на зменшення споживання електричної енергії – 148

Кількість ЗНЗ, що заощадили електроенергію – 82

Результатом впровадженої роботи колегіантів з енергозбереження електроенергії стали наступні показники:

Економія по колегіуму (лютий – березень): 36.25 %, а це 9679 кВт∙год і 23230 грн.

Школи-лідери конкурсуДолинська ЗОШ №7 (Івано-Франківська обл., Долинський р-н, Долина), Запорізька школа-інтернат “Січовий колегіум” (Запорізька обл., Запорізький р-н, Запоріжжя), Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат (Запорізька обл., Бердянський р-н, Бердянськ).

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь