Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Запорізький Січовий колегіум отримав «Найвищій бал у Грі роботів» у міжнародному фестивалі «ROBOfirst»
17 Кві 2018, Вівторок

14-15 квітня у Києві відбувся Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком 6-16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

У рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Команда Incredible Geniuses Запорізької спеціалізованної школи-інтернату “Січовий колегіум” Запорізької областної ради разом з ще 56 командами з різних міст України взяла участь у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League.

Під час цього захоплюючого свята науки і техніки діти представляли свої наукові проекти, дивували суддів неймовірними роботами, запалювали оточуючих позитивною енергією та змагалися у видовищній грі роботів, намагаючись виконати якнайбільше завдань.

За підсумками чемпіонату команда Incredible Geniuses (Олексій Сафронюк, Сфія Андріяш, Вероніка Реймер, Владислав Сопін, Максим Дмитренко, Марк Бурка) здобула І місце в номінації «Найвищій бал у Грі роботів».

Вітаємо команду та її наставника, вчителя інформатики Ігоря Сопіна, з черговою яскравою перемогою!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь