Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Запорізький Січовий колегіум – заклад для обдарованих юних запоріжан
24 Кві 2018, Вівторок

На Запоріжжі знають: юним обдарованим запоріжанам варто навчатися в Запорізькому Січовому колегіумі. Чому? Бо тут, в одному з найшанованіших в Україні навчальних закладів, вихованці мають змогу не лише одержати міцні знання, зростати духовно, а й можуть розвивати те, що часом називають «Божою іскрою», – обдарування, талант, який до певного часу «дрімав» у комусь.

Дізнатися про обдарованих колегіантів закладу легко: варто лише переглянути новинний сайт колегіуму. Скільки перемог одержано і в інтелектуальних, і в творчих, мистецьких змаганнях, фестивалях, конкурсах! За кожною з перемог – праця, пошук, творчість, точніше – співпраця, співпошук, співтворчість обдарованого учня з не менш обдарованим керівником-учителем. В Запорізькому Січовому колегіумі не бракує ні перших, ні других. Але сьогодення вимагає пошуку нових ідей, нових мотивацій, нових шляхів співтворчості з обдарованими вихованцями.

Саме про це йшлося на Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів», який відбувся 19 квітня в столиці в Національній академії педагогічних наук України. У межах заявленої проблеми з власним баченням її на семінарі виступили Президент НАПН України академік Василь Кремень, Президент МАН України академік Станіслав Довгий, а також гості з Нідерландів – відомі вченіосвітяни професор Франс Монке та доктор Ганс ван Елтен.

І українські, і закордонні вчені не лише ділилися власним досвідом роботи з обдарованими дітьми та підлітками, а й торкалися проблем співпраці обдарованих вихованців з учителями-провідниками: яка вона – обдарована дитина? Як визначити індивідуальний потенціал, характер обдарованості дитини чи підлітка? Як поєднати креативність та інтелект вихованця? Як учителю вибудовувати співпрацю з обдарованими вихованцями, перебуваючи НЕ НАД, А НАРІВНІ з ними тощо.

В роботі науково-практичного семінару: «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів» взяла участь керівник студії «Театр Слова» Світлана Коваленко.

Участь у науково-практичному семінарі керівника студії, у якій творчо співпрацюють талановиті й обдаровані колегіанти, ще раз переконала: Запорізький Січовий колегіум – заклад , що має сучасні погляди на обдарованість вихованців та розвиток їх талантів. Тож побажаймо обдарованим учням і обдарованим учителям нашого колегіуму радісної й успішної співпраці та співтворчості.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь