Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Колегіанти Січового успішно освоюють Першу домедичну допомогу
26 Кві 2018, Четвер

Ви йдете вулицею, бачите непритомну людину, хвилина життя якої в будь-який момент може стати останньою. Чи готові ви надати їй допомогу?

24 квітня дівчата 11-го класу пройшли тренінг “Перша домедична допомога”, який був проведений інструктором 44-го Навчального Центру, Ярославом. Учениці мали понад 5 годин теоретичних занять, а потім застосовували свої знання про першу допомогу на практиці, евакуюючи хлопців 11-го класу, які в цей день проводили заняття з орієнтації на місцевості.

Хай ніхто і ніколи не дізнається як можна евакуювати понад 10 людей за такий короткий проміжок часу, але дівчата змогли. Вони накладали жгути, зупиняючи кровотечу, забинтовували поранення, перевіряли дихання, надавали домедичну допомогу. Тепер і дівчата, і хлопці ознайомлені з основними правилами при наданні тієї допомоги, яка зможе врятувати чиєсь життя.

Дякуючи інструктору 44-го Навчального Центру та урокам медицини, ми можемо з впевненістю сказати, що учні 11-го класу готові, а ви?

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь