Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
28 Кві 2018, Субота

Вже в двадцять перший раз на Миколаївщині проводиться міжнародний конкурс шкільних медіа і вже вкотре журнал «Січового колегіуму» – «Джалапіта 2.0» надсилав туди свої роботи. Цього року нашу школу також представляло радіо «Flex.fm».

26-28 квітня підбивали підсумки роботи юнкорів зі всієї України та країн зарубіжжя. Більше 2000 робіт отримала комісія, а сам юнкорівський зліт прийняв більше двох сотень учасників. В перший день відбулися презентації закладів та вручення дипломів учасників.

Наш «Січовий колегіум» випала честь представляти учасницям редакції «Джалапіти» Вероніці Реймер (9-Б) та Мілані Павловській (8-Б), а також куратору газети – вчителю медіа культури та журналістики Павлу Коваленку. В перший день дівчата отримали диплом учасників для «Flex.fm», яким з першого року не вдалося потрапити у номінації, а ось для «Джалапіти» диплому не було, а значить – ми серед переможців!

Другого дня після традиційних дискусій та відвідання Міської Ради Миколаїва, проходила церемонія нагородження переможців. До Палацу творчості, де відбувалось нагородження, юнкорів підвозили на лімузинах та кожна делегація проходила по червоній доріжці та давала інтерв’ю у прямому ефірі для місцевого телебачення. Чекати нашої номінації довелося довго, «Кращим друкованим ЗМІ» ми не стали, «Кращий автор» також не вчиться у стінах «Січового», не потрапили ми й у вікову номінацію – «Краще медіа 9-11 класів». Але ось спеціальна нагорода від Міністерства оборони України – «Кращий матеріал про воїнів-героїв» і наш колегіум серед номінантів із матеріалом «Реальні герої живуть поруч, а не на сторінках коміксів», авторства Вероніки Реймер, Аліни Рубель та Діани Бардачової (випуск від лютого 2018 року). Хвилина очікування і газету «Джалапіта» називають переможцем у номінації! Вероніка і Мілана приймають нагороду та пам’ятні призи, а також стимул для подальшої праці на журналістській ниві.

Приємно, що саме в такій серйозній номінації ми стали першими, адже «Січовий колегіум» пишається своєю співпрацею та допомогою воїнам АТО. Дякуюємо героям матеріалу – В’ячеславу Зайцеву та випускнику колегіуму Віктору Кривоносову, а також кожному солдатові, який захищає нашу Україну! Спеціальну нагороду з рук Президента Міжнародного конкурсу шкільних медіа Гліба Головченко отримав також викладач Павло Коваленко за «значний внесок у розвиток юнкорівського руху».

Дякуємо, «Джалапіто» за перемогу, сподіваємось що в наступному році поборемось за основні номінації!

 

Більше фото на сторінці школи у Фейсбуці!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь