Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Колегіанти набувають навичок громадянської компетентності
16 Тра 2018, Середа

В рамках ІХ Міжнародного фестивалю мистецтв, науки та культури «Файнокрай» 12 травня в самому центрі Запоріжжя, в парку Фестивальному, відбувся «Супер День» – родинне свято як для звичайних городян і гостей міста, так і для осіб з особливими соціальними та фізичними потребами, в якому активну участь взяли учні 8-А, 9-Б, 9-В класів Запорізького Січового колегіуму та їх батьки, члени гуртка «Юний правознавець», слухачі спецкурсу «Права людини в Україні та світі» (керівник: к.і.н., доцент Л. Бостан, вчитель Т. Ачкуріна).

За підтримки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області (відділів ювенальної превенції, кадрового забезпечення, Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та патрульних поліцейських) колегіанти створили власну інформаційно-практичну локацію з метою поширення серед присутніх знань про права дитини в школі, сім’ї, механізми їх захисту. Форматами проведення учнівських заходів було обрано правовий квест «Ти маєш право…» та флешмоб «Ця рука ніколи і нікого не вдарить», спрямований проти насильства в сім’ї та школі.

В процесі такої важливої, сумісної з батьками, роботи учні продемонстрували достатньо високий рівень громадянської відповідальності, навички взаємодії та толерантної поведінки з дітьми та дорослими, знання Конвенції ООН про права дитини і національного законодавства в сфері охорони дитинства.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь