Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
17 Тра 2018, Четвер

17 травня у кінотеатрі ім. О. Довженко відбулося справжнє свято аматорського кіно – фестиваль «Кінотріумф.ZP». Цього разу вже втретє стіни кінотеатру приймали учнів навчальних закладів області та їх короткі метри. І «Січовий колегіум» також втретє брав участь у цьому дійстві.

З березня по квітень творча група з учнів та вчителів працювали над ремейком легендарної кінострічки «У джазі лише дівчата», яка у нашому варіанті отримала назву «На кухні не лише дівчата». Саме цей фільм і представляв наш заклад на «Кінотриумфі».

Всього взяли участь 11 шкіл, відповідно журі обирало претендентів за номінаціями серед 11 короткометражок. Ми потрапили у 5 номінацій, проте змогли виграти лише одну, але ж яку! «Кращий акторський склад»! І дійсно, неперевершені ролі наших колегіантів – Іллі Осецького, Данила Галкіна, Анни Філь, Миколи Назаренка, а також вчителів – Олександра Стовбінського та Миколи Подосіновського, – не змогли лишити журі байдужими.

Щодо основних номінацій, то їх розділили за трьома категоріями: «Дебют» (ті, хто беруть участь вперше), «Прем’єр-Ліга» (ті, хто вже вдруге на фестивалі) та «Вища ліга» (ті, хто втретє на фестивалі). Ми змагалися у третій категорії, але головна статуетка «пішла» цілком заслужено до стрічки «Орест Гамп» від Хортицької навчально-реабілітаційної академії. Окрему подяку отримав Олександр Стовбінський за вагомий внесок у допомогу роботі кінофестивалю.

Щиро вітаємо всіх, хто долучився до створення стрічки, а саме знімальну групу: режисера Олександра Стовбінського, оператора та режисера монтажу Павла Коваленка, сценаристів та акторів за сумісництвом Анну Філь, Марію Корнієць, Марію Данілову, а також акторський склад: Іллю Осецького, Данила Галкіна, Миколу Назаренка, Богдана Дворецького, Вадима Білоконя, а також Миколу Подосіновського.

Подивитися фільм «На кухні не лише дівчата» можна на офіційному каналі колегіуму у Youtube.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь