Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Випускники Запорізького Січового колегіуму – воїнам Операції Об’єднаних сил
30 Тра 2018, Середа

У цьогоріч випускники напередодні такого радісного й водночас сумного свята прощання зі школою та дитинством – Останнього дзвоника – відмовились від урочистостей, розваг та яскравих салютів. Як можна розважатись у той час, коли поруч іде війна, коли майже їхні однолітки та трохи старші за віком хлопці і дівчата відстоюють суверенність та незалежність нашої держави, захищаючи кордони, жертвуючи власним здоров`ям і життям? Тому, виховані на козацьких традиціях і засадах гуманізму, цьогорічні одинадцятикласники разом із батьками одностайно прийняли рішення передати кошти на допомогу у лікуванні та реабілітації воїнів.

25 травня 2018 р. після прощального вальсу та щирих побажань на майбутнє випускники колегіуму відвідали обласний військовий шпиталь, в якому перебувають  більше 70 бійців із різних областей України. Разом з волонтером, Світланою Лозовою, вони зустрілися з військовими. Після тривалої розмови, учні передали зібрані кошти в розмірі 5 тисяч гривень воїнам на медпрепарати та лікування.

Звертаємося до всіх небайдужих, до учнів братства всього Запорізького краю з проханням підтримати цю акцію, зробивши власний вибір: святкування, чи допомога тим, хто захищає наше сучасне і майбутнє – воїнам ООС!

Долучайтесь! Бо це – крок! Крок до перемоги! Не будьте байдужими!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь