Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
6 Чер 2018, Середа

Колегіанти Запорізького Січового завоювали п’ять нагород у Всеукраїнському фестивалі робототехніки та інноваційних технологій BestRoboFest-2018.

2-3 червня в місті Дніпро відбувся всеукраїнський фестиваль робототехніки та інноваційних технологій BestRoboFest-2018. В межах фестивалю були проведені майстер-класи, конкурси, змагання тощо, в тому числі змагання з робототехніки. Команда “Incredible Geniuses” Запорізької спеціалізованної школи-інтернату “Січовий колегіум” Запорізької областної ради у складі Олексія Сафронюка,  Максима Дмитренка, Владислава Сопіна та Марка Бурки разом з іншими 30 командами з різних міст України взяли участь в змаганнях з робототехніки в номінаціях – “RoboRace S” (рух по чорній лінії з одним датчиком), “RoboRace L” (рух по чорній лінії з двома та більше датчикми), “Robo Sumo” (керовані), “Robo Sumo” (автономні), “Robo Sumo” (авторське).

За підсумками фестивалю команда “Incredible Geniuses” завоювала три І місця в номінаціях “RoboRace S”, “Robo Sumo”(керовані), “Robo Sumo” (автономні), та два ІІ місця в номінаціях “Robo Sumo”(керовані), “Robo Sumo” (авторське).

Вітаємо!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь