Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
9 Чер 2018, Субота

«З Україною в серці! Назавжди!» – це гасло розбудило вранці сонний Скраглівський ліс. Близько сотні соколів та сокілок з різних куточків України на чолі із Соколом-Батьком Ярославом Турянським стройовим кроком вийшли на плац табору «Березовий гай» та вишикувалися для урочистого відкриття ІІ Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл-лицар».

Привітати найкращу українську юнь завітали : народний депутат України Олександр Ревега, начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко, представники 26 артилерійської бригади, навчального корпусу ССО, Бердичівського ОМВК, керівники району, громадські організації учасників та ветеранів АТО, волонтери, підприємці.

Команда Січового колегіуму із семи чоловік взяла активну участь у конкурсі-грі «Сокіл-лицар»:
– Присяжнюк Кирило (10-В);
– Коваленко Єгор (10-А);
– Дорожкін Андрій (10-А);
– Тімощук Максим (10 А);
– Білоцерковецький Владислав (10-А);
– Драгнєв Єгор (10-А);
– Мартьянов Ярослав (10-А).
Керівником та натхненником був вчитель фізкультури та географії, старший сокіл, Олександр Балховітін.

Всі учасники розкрили свої найкращі якості, за що отримали дипломи за індивідуальні успіхи, серед яких ІІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки (Білоцерковецький Владислав). Найбільше вражень хлопці отримали від таких конкурсів як «Смуга перешкод» та «Квест – орієнтування на місцевості», в якому юні соколи подолали майже 5 км, виконавши при цьому 8 завдань різного типу.

Дужe швидко і нeпомітно пролeтів час, і ось залишилися на згадку море яскравих емоцій, сонячна засмага, запах сокольської ватри, теплі обійми друзів. У планах – вдосконалення сокільських навичок, в мріях – обов’язково повернутися тим же складом на Х таборування в наступному році.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь