Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Перший скаутський гурт: Запорізький Січовий колегіум на варті
12 Чер 2018, Вівторок

У 2018 році Всеукраїнська Молодіжна Громадська Організація «Національна Організація Скаутів України» розпочала реалізацію проекту «Більше Скаутингу дітям України». Січовий колегіум долучився до всесвітнього руху, який на перший план ставить особистісний розвиток кожної дитини, сприяння становленню власного Я через подолання «викликів».

Колегіанти і педагогічний колектив стали активними учасниками перших п’яти етапів проекту. Вчителі Віта Михайлова, Олександр Стовбінський, Тетяна Каменєва та Світлана Федотова разом із учнями 8-го класу взяли участь у тренінгах для дорослих лідерів (м. Дніпро, м. Київ) та для дітей-лідерів у таборі «Скаутвіль» (м. Переяслав-Хмельницький).

Три дні пролетіло на одному диханні. Кожна хвилина витрачена з користю, заповнена інтерактивами, романтикою дружби, вечірніх вогнищ, пісень під гітару. Адже скаутинг навчає бути підтримкою одне одному, вмінню працювати в команді, бути в єдності з природою та корисним суспільству. З нового навчального року учасники таборування очолять патрулі та сформують скаутський гурт із назвою «ХОРС».

Найцінніше за все – власний досвід і гаряче бажання дітей продовжувати свою діяльність у скаутському русі.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь