Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
3 Вер 2018, Понеділок

Свято Першого дзвоника у КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради відбулося за багаторічними традиціями навчального закладу. А після урочистої частини учнів запросили на інтелектуальний пікнік.

Від імені Запорізької обласної ради учнів та педагогів закладу з початком нового навчального року привітав керуючий справами виконавчого апарату ЗОР Володимир Подорожко.
– Знання, які ви отримуєте у школі, допоможуть вам досягти успіхів у житті.  Тож будьте ініціативними, беріть участь у роботі гуртків, в олімпіадах, у роботі шкільного органу самоврядування. Будьте успішними, й нехай черговий навчальний рік принесе вам нові перемоги у навчанні, цікаві зустрічі й здобутки, – звернувся до колегіантів Володимир Подорожко.

Особливу увагу цього дня приділили п’ятикласникам, які вперше ступили на поріг «Січового колегіуму» та випускникам, адже для них цей рік буде особливим.

Багато років навчальний заклад мріє про сучасну, облаштовану територію для занять спортом, тож керуючий справами виконавчого апарату облради відзначив, що обласний парламент сьогодні докладає зусиль, аби здійснити мрію січовиків і допомогти реалізувати проект з облаштування футбольного, а згодом і волейбольного майданчиків коштом обласного бюджету.

Незмінний керівник і натхненниця Запорізького Січового колегіуму, директор школи Валентина Єршова нагадала учням про традицію навчального закладу, коли перші випускники колегіуму висадили на шкільному подвір’ї калину. Відтоді вона зустрічає учнів у святковий вересневий день червоними гронами.
– Провідна мета нашого навчального закладу – навчити вас подбати про себе, про свою родину і про Україну, – звернулася до своїх учнів Валентина Омелянівна, дякуючи батькам за повагу та увагу до школи й тих принципів, які сповідують педагоги колегіуму, а також своїм колегам за підтримку й належну підготовку закладу до нового навчального року.

Після урочистої частини учнів запросили не за шкільні парти, а до інтелектуального пікніка на свіжому повітрі, де школярі змогли продемонструвати свої інтелектуальні та творчі здібності під час цікавих завдань та пізнавальних майстер-класів.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь