Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Літні каніку колегіантів
9 Вер 2018, Неділя

Перший тиждень у школі позаду! Доки і педагоги і учні повертаються в робочий ритм, ми розповімо як пройшли літні канікули для колегіантів!

Подорож до країни Піднебесся (Спогади юних мандрівників)

У липні у Коблево в таборі “Бригантина” на березі Чорного моря відбувся ХІІ Міжнародний благодійний фестиваль “Назустріч мрії”, фіналістами якого стали учасники “Зразкового художнього колективу вокального гурту “БЕРЕЗІЛЬ” Запорізького Січового колегіуму-інтернату (керівники – Галина Усенко та Ольга Олійник).

За результатами конкурсу юні співаки посіли призові місця, а солісти гурту – Олена Луц, Денис Алтухов, Катерина Мельник та Ілля Назаренко – були нагороджені поїздкою до Китаю, де діти провели 10 незабутніх днів у таборі “Діти за мир” разом зі своїми китайськими друзями.

Про враженні від цієї подорожі читайте нижче:

“Неймовірні 10 днів у країні Піднебесся провели 30 учасників табору “Galaxy camp”, який відбувся цього літа в Коблево.

Китай зачарував і підкорив кожного. Ми мали змогу познайомитись із неповторною архітектурою храмових комплексів, традиційними китайськими стравами, культурою та звичаями Китайської Народної Республіки.

Відвідали столицю – місто Пекін, яке з першого погляду зачаровує своїми контрастами і унікальністю. Тут ми побували у науково-технічному музеї, де зібрані різноманітні технічні винаходи. Звичайно ж “підкорили” Велику Китайську Стіну – символ Китаю, який прагнуть побачити мільйони туристів щороку. Також Олімпійський об’єкт, який став одним із символів китайської столиці. На ньому проходило відкриття і закриття Олімпіади 2008 року, а тепер це головна спортивна споруда країни – сучасна і оригінальна за своїм дизайном.

Особливе враження на дітей справили комфортні високошвидкісні поїзди, які рухаються зі швидкістю до 350 км/год. Таким поїздом ми дісталися до наступного міста Цзи нань. Відавдали Цзинаньський інженерно-технічний коледж (Zhangqiu Campus), де майстри познайомили нас із технікою вирізання паперу, створення посуду із глини, малювання на глиняних тарілках, та мистецтвом ліпки традиційних пельменів. Дуже захоплююче і пізнавально! Всі учасники мали змогу створити власний малюнок та розмалювати тарілку на згадку.

Українці мали зустріч із китайськими дітьми, демонстрували один одному свої таланти та дарували приємні подарунки.

Окрім того, ми відвідали Батьківщину великого мудреця Конфуція (місто Цюйфу, провінція Шандунь) – найбільший і найдавніший храм Конфуція на Землі. Природа та храми там справді величні та дарують відчуття спокою.

Наостанок ми мали змогу прогулятися надзвичайно красивим містом Тайерчжуань, яке справляє враження як у денний, так і у вечірній час.

Найцінніше, що кожен привіз із собою, це враження та спогади на все життя, за що ми щиро вдячні представникам приймаючої сторони, які здійснили мрію багатьох підлітків. Десять незабутніх днів у країні Піднебесся промайнули як одна мить. Подорож до Китаю завершилась та яскраві спогади, неперевершені враження залишаться назавжди!”

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь