Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
6-8 вересня відбулася надзвичайна подія: створення STEAM-лабораторії у Запорізькому Січовому колегіумі
10 Вер 2018, Понеділок

Обладнання (принтер для 3D друку та комплекти для моделювання SMART-пристроїв) надали представники компанії «IT-Integrator» Антон Дзюба та Андрій Чухлєб, вони ж є розробниками методичного підходу  та технічного рішення «Сучасний кабінет технологій».

STEAM-лабораторія спрямована на реалізацію дослідницько-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності, а також формування ключових компетенцій майбутніх фахівців.

Данне обладнання допоможе колегіантам та педагогам отримати базові навички професій майбутнього, заохотити молодь до вивчення точних наук, навчитися створювати ескізи, креслення, моделі-аналоги та презентаційні матеріали.

Серед переваг STEAM-лабораторії те, що учитель самостійно формує теми, які учням необхідно засвоїти, зважаючи на обрані для виготовлення об’єкти проектування, визначає і планує необхідну кількість навчальних годин, потрібних учням для вивчення відповідних процесів з обробки матеріалу.

STEM-команда  вчителів школи: Ольга Аджимян, Анастасія Сосновская, Тетяна Нагорнова, Любов Коваленко, Ігор Сопін, Наталія Доренская, Оксана Бережная та Ліна Кравченко. Протягом цього тижня педагоги стали учасниками тренінгу «Сучасні технологічні рішення як інструменти дослідницької діяльності в умовах реалізації  інтегрованих підходів до вивчення дисциплін природничо-математичної, технологічної та інформатичної галузей», під час якого вони знайомилися з усіма особливостями обладнання і вивчали підходи до впровадження інноваційної методики проектної діяльності в освітній процес.

Тож з нового навчального року колегіанти отримали змогу створювати проекти, ідеї для яких будуть обмежені лише сміливістю їх фантазії!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь