Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
21 Вер 2018, П’ятниця

21 вересня більше 30-ти учнів 7-Б та 7-Г класів познайомилися з роботою банку та отримали змогу  дізнатися про “дорослі” аспекти життя. Екскурсія для колегіантів відбулася в рамках соціальної програми фінансової грамотності для школярів “ЮніорБанк”, з якою Запорізький Січовий колегуім співпраює вже другий рік.

Ця освітня ініціатива стартувала в 2009 році в Україні, і сьогодні працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році “ЮніорБанк” було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки “Освіта та кар’єра”, яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Завдяки цікавій розповіді завідувача відділенням “Приват Банку” Ольги Сопіної та її заступниці Олени Тимошенко, школярі дізналися про основи фінансової грамотності, про те, як “працюють” гроші та як відкрити власний рахунок і контролювати витрати. Наприкінці всі учасники екскурсії отримали іменні сертифікати. Найближчим часом подібні зустрічі чекають і на учнів 5-х класів.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь