Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
VI етап проекту «Більше скаутингу дітям України» в Запорізькому Січовому
5 Жов 2018, П’ятниця

Наприкінці вересня вчителі Запорізького Січового колегіуму Віта Михайлова, Олександр Стовбінський та Тетяна Каменєва стали учасниками шостого етапу проекту «Більше скаутингу дітям України».

Навчальний семінар для представників команд дорослих лідерів «Циклограма Скаутського року» відбувся в Києві у таборі «Зміна», с.Клавдієво. Це були три дні активного спілкування із дорослими лідерами з Дніпра, Києва, Миколаєва та Покровська, три дні, насичені тренінгами з планування Скаутського року та романтика скаутського вечірнього вогника. Додому в Запоріжжя педагоги повернулися сповнені натхнення на подальшу творчу роботу щодо розвитку скаутського руху в Запорізькому Січовому колегіумі.

P.S. На сьогоднішній день у Січовому колегіумі створено скаутське формування ХОРС, до складу якого увійшли вихованці сьомих, восьмих та дев’ятих класів. Отож починаємо працювати у новому напрямку і вже маємо чимало планів!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь