Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Співпраця Запорізького Січового колегіуму з Координаційною радою з питань розвитку козацтва при ЗОДА в ім’я майбутнього
27 Жов 2018, Субота
Відбулася зустріч колегіантів – активу філії Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки імені князя Д.І. Вишневецького – з членами Координаційної ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА, із старшиною МГО “Міжнародний союз козаків “Запорізька січ”, із членами редакційної колегії альманаху “Українське патріотичне козацтво” Дмитром Сухініним, Павлом Біланом, Дмитром Топчієм.
 
Метою зустрічі стало обговорення питання щодо подальшої участі колегіантів у проекті на підтримку незалежності країни в культурно-історичному аспекті, популяризації знань про події в сучасному козацькому патріотичному середовищі, у розповсюдженні наукових об’єктивних робіт українських істориків, краєзнавців, у проведенні спільних акцій, флешмобів, волонтерської роботи.
 
Актив “Січового колегіуму” починає роботу з наповнення сайту “Українське патріотичне козацтво”, що дозволить не тільки громадянам України, але й усьому світу краще пізнати і зрозуміти культуру і традиції, сучасність та минуле нашої держави.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь