Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Члени Козацької Ради «Січового колегіуму» – учасники обласного Круглого столу
4 Лис 2018, Неділя

31 жовтня 2018 року представники учнівського самоврядування колегіуму Марія Мороз та Софія Андріяш взяли участь у роботі Круглого столу, присвяченого  Інформаційному козацькому руху спротиву. Організатором заходу стала Координаційна рада з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації на чолі з Дмитром Сухініним.

На засіданні були присутні представники духівництва, Національної Інженерної академії, товариства «Просвіта», спілки журналістів Запоріжжя (Наталія Кузьменко), голови військових підрозділів, учасники АТО. Мова йшла про створення інформаційного руху спротиву антиукраїнській пропаганді. Зокрема, на обговорення було винесено проект Відкритого листа до Кубанського та Оренбурзького козацтва відносно питань  віри, громадянських прав, надання томосу українській церкві.

Піднімалося також питання необхідності створення комплексної програми розвитку козацтва в Запорізькій області, залучення молоді до просвітницької роботи в цій галузі.

Член координаційної ради, учасник АТО Ігор Грицаєнко звернувся до молоді з пропозицією створення інформаційних роликів з історії українського козацтва, розповсюдження та  висвітлення їх у ЗМІ, соцмережах тощо.

В свою чергу колегіанти висловили власне бачення своєї участі в інформаційному русі спротиву та повідомили про початок роботи групи колегіантів над сайтом «Українське патріотичне козацтво», метою створення якого є збір та висвітлення патріотичних подій в Україні.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь