Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
«Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» у проекті: заради здорових та радісних школярів»
4 Лис 2018, Неділя

З 15 жовтня «Січовий колегіум» став учасником програми «Healthy Schools» під девізом: Заради здорових та радісних школярів.

Програма реалізується Центром «Розвиток КСВ» та  Mondelēz International Foundation з метою популяризації здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень,  де перебувають і харчуються діти.

Мотиваційними викликами, які сьогодні обирає для себе колегіум є:

  • Бажання учнів і дітей розвиватися та реалізовувати свої здібності.

  • Розвиток активності та подолання відчуженості учнів від рухливих форм дозвілля, позашкільного життя.
  • Прагнення педагогів формувати в учнів свідоме ставлення до свого здоров’я, пріоритетів і цінностей сучасної молодої людини.

Отже, проект триватиме до кінця 2019 року. Очікуємо, що завдяки плідним активностям, що відбуватимуться протягом цього часу, колегіанти іще на один великий крок стануть ближче до того, щоб покращити своє здоров’я , а головне – усвідомити, що успішність в майбутньому і здатність радіти навколишньому світу напряму залежить від способу життя, який ти обираєш. #HealthySchools_UA

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь