Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
8 Лис 2018, Четвер

7 листопада на базі Запорізького Січового колегіуму відбувся ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса -Шевченка у 2018/2019 навчальному році.

Вже 9 років посліль “Січовий колегіум” приймає у своїх стінах школярів зі всієї області, і цей листопад не став виключенням. У конкурсі взяли участь 45 учнів зі шкіл-інтернатів Запорізької області:

  • КЗ «Запорізька спеціалізована  школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» ЗОР;
  • КЗ «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат №1 «ЗОР;
  • КЗ «Запорізька  спеціальна  загальноосвітня  школа-інтернат «Орієнтир» ЗОР;
  • КЗ «Запорізька спеціальна  загальноосвітня  школа-інтернат  «Джерело» ЗОР;
  • Хортицька  національна навчально-реабілітаційна  академія
  • КЗ  «Матвіївська  загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР;
  • КЗ  «Мелітопольська загальноосвітня школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість»ЗОР;
  • КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» ЗОР:
  • КЗ «Запорізька спеціалізована  школа-інтернат  ІІ-ІІІ  ступенів «Козацький ліцей » ЗОР;
  • КЗ «Запорізька загальноосвітня  санаторна школа-інтернат№7- І-ІІ ступенів» ЗОР;
  • КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат» ЗОР;
  • КЗ Запорізький обласний  ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною  підготовкою «Захисник» ЗОР;
  • КЗ «Запорізька загальноосвітня школа – інтернат№7 « ЗОР;

З них переможцями стали 23 юних знавці рідної мови.

ПІ учня кл

Навчальний

заклад

Бали Місце

ПІП

вчителя

Запрошення

На ІІІ етап

1 Матвієнко Вікторія 5 КЗ «Малобілозерська  школа-інтернат «Дивосвіт» ЗОР 7 ІІІ Олешко Н.В.  
2 Ващенко Анастасія 5 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» ЗОР 6 ІІІ Кунах А.С.  
3 Цехович Аліна 6 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 9 І Славич В.Я. так
4

Вордошвілі-

Хохотва Мілена

6

КЗ «Запорізька загальноосвітня  санаторна школа-інтернат №7» ЗОР

 

7 ІІІ Поповська І.В.  
5 Калашник Ярослав 6 Хортицька  національна академія 8 ІІ Соловій Я.І.  
6 Паршина Марія 7 КЗ «Малобілозерська  школа-інтернат «Дивосвіт» ЗОР 8 ІІ Шевчук І.О.  
7 Юзакова Юлія 7

КЗ «Запорізька  спеціальна  загальноосвітня  школа-інтернат «Орієнтир» ЗОР;

 

8 ІІ Волкова Н.А.  
8 Рогова Маргарита 7 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 7 ІІІ Славич В.Я.  
9 Загоняйко Єва 8 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 5 ІІІ Клим Ю.В.  
10 Приходько Світлана 9 КЗ «Малобілозерська  школа-інтернат «Дивосвіт» ЗОР 7 ІІ Шевчук І.О.  
11 Павловська Мілана 9 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 8 ІІ Тищенко Н.М.  
12 Сімакова Софія 9 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 8 ІІ Тищенко Н.М.  
13 Левадний Олександр 9 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 9 ІІ Тищенко Н.М.  
14 Гіба Аліна 9

КЗ «Запорізька загальноосвітня  санаторна школа-інтернат№7» ЗОР

 

9 І Поповська І.В. так
15

Прощенкова

Єлизавета

10 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат» ЗОР 11 ІІ Вілінська С.В.  
16 Ріжко Дар’я 10 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 9 ІІІ Пєткова О.В.  
17

Зіновєва

Таїсія

10 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 11 І Пєткова О.В. так
18 Павлюк Анастасія 11 КЗ «Малобілозерська  школа-інтернат «Дивосвіт» ЗОР 11 ІІ Олешко Н.В.  
19 Осипчук Лілія 11

КЗ «Запорізька  спеціальна  загальноосвітня  школа-інтернат «Джерело»ЗОР;

 

8 ІІІ Засоріна О.В.  
20 Козакова Маргарита 11 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 11 ІІ Чеховська Л.Й.  
21 Ревякіна Наталя 11     «Творчість» 8 ІІІ Вілінська С.В.  
22 Коваленко Єгор 11 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 11 І Клим Ю.В. так
23 Сапліна Еліна 11 КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» ЗОР 8 ІІІ Кондратенко Т.В.  

 

До участі в ІІІ (обласному) етапі було запрошено: Аліну Цехович (Запорізький Січовий колегіум, 6 кл., вчитель – Славич В.Я.), Аліну Гібу (Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7, 9 кл., вчитель Поповська І.В.), Таїсію Зінов`єву (Запорізький Січовий колегіум, 10 кл., вчитель Пєткова О.В.) та Єгора Коваленка (Запорізький Січовий колегіум, 11 кл., вчитель Клим Ю.В.).

Вітаємо учнів та бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь