Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
28 Лис 2018, Середа
Від перемог не втомлюються. Це точно знають усі вихованці Запорізького Січового колегіуму, зокрема співаки Зразкового художнього колективу вокального гурту «Березіль» та солісти студії естрадного співу «Шанс», за якими – безліч гідних поваги і захоплення перемог на обласному та всеукраїнському рівні.

Нещодавно у західній столиці нашої держави – у Львові  – відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад – 2018», учасниками й переможцями якого стали вихованці-співаки Запорізького Січового колегіуму. Вокальний гурт «Березіль» (керівники Галина Усенко та Ольга Олійник) отримав Гран-прі конкурсу, а солісти студії «Шанс» Олена Луц та Денис Алтухов посіли перші місця серед солістів.

Великий Гала-концерт фестивалю-конкурсу розпочався блискучим виконанням різдвяної колядки «На небі зірка ясна засяяла» співаками гурту «Березіль» – володарями Гран-прі, що, безперечно, було найвищою оцінкою виконавської майстерності студійців високопрофесійним журі конкурсу.

До Запоріжжя колегіанти-переможці повернулися щасливі й натхненні заслуженими здобутками, за якими – велика праця і учасників, і їх керівників.

Варто відзначити й таке: колегіанти одержали по 2 сертифікати, які гарантують знижку у розмірі 62000 для гурту «Березіль» за участі колективу влітку у пісенному конкурсі в Болгарії, а кожен із солістів отримав таку ж знижку на 500 євро. Упродовж 2019 року гурт «Березіль» має змогу взяти участь у подібному конкурсі  у Львові безкоштовно (100% знижки).

Щиро вітаємо переможців Міжнародного конкурсу «Зірковий парад 2018» у Львові, які з честю перемогли і додали доброї слави і Запорізькому краю, і рідному Січовому колегіуму!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь