Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Січовий колегіум – за енергозбереження
28 Лис 2018, Середа

Учні Запорізького Січового колегіуму стали переможцями у конкурсі з економії електроенергії «Енергоефективні школи: Нова генерація». На сьогоднішній день енергозбереження займає одну з ключових позицій у розвитку та економіці ринків споживчих послуг і матеріалів. Від розв’язання проблем енергозбереження істотно залежить рівень благополучного майбутнього нашої держави та її громадян.

Колегіанти застосовували знання, отримані з дистанційного курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління» компанії ДТЕК, що має яскраво виражену практичну спрямованість та допомагає робити перші кроки у доросле життя.

Учні разом з педагогами колегіуму впроваджували енергоефективні організаційні та низьковитратні технічні заходи. Прикладом такої діяльності є заміни в класах ламп розжарювання на енергозберігаючі, проведення інформаційної кампанії з економного використання електроенергії в школі.

Результатом старань і зусиль стала перемога в цьому конкурсі. Одержані в нагороду енергозберігаючі лампи вже освітлюють класи нашої другої домівки.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь