Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Результати МАН
5 Гру 2018, Середа

УВАГА!

РЕЗУЛЬТАТИ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА 

Секція: англійська мова

 №

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за к.р

Запрошення

1

Кірілов Владислав Олександрович

10

Заводський

ЗНВК №67

7,5

Ні

2

Делігеозова Маргарита Іванівна

9

Заводський

ЗЗОШ №75

23,5

Так

3

Гулевич Олександра Максимівна

11

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

12,7

Так

4

Фарафонов Максим Дмитрович

11

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

17,2

Так

5

Кушнар Валерія Сергіївна,

10

Комунарський

Г №8

17,5

Так

6

Попова Анастасія Павлівн

9

Комунарський

Г №8

23

Так

7

Буднік Артем Романович

10

Комунарський

ЗОШ № 103

20

Так

8

Пономаренко Дарина Сергіївна

11

Комунарський

Запорізька гімназія №107

23

Так

9

Сікарьова Ольга Олексіївна

9

Комунарський

ЗОШ № 38

22

Так

10

Баранова Анастасія Ігорівна

11

Камянсько- Дніпровський

Гімназія «Скіфія»,

20,7

Так

11

Гераскіна Вікторія Сергіївна

9

Камянсько- Дніпровський

Гімназія «Скіфія»,

28,5

Так

12

Черненко Діана Юріївна

10

Камянсько- Дніпровський

Гімназія «Скіфія»,

24,5

Так

13

Ковальова Анна

11

Дніпровський

Елінт

23,5

Так

14

Пустовойт Аліна Вадимівна

9

Михайлівський

ОКЗ «Михайлів-ський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія

20,5

Так

15

Прутських Валерія Ігорівна

11

Мелітополь

Л №19

11,7

Так

16

Соколов Богдан Романович

9

Мелітополь

Л № 10

21,5

Так

17

Филиппенко Софія Артемівна

9

Мелітополь

НВК № 16

21

Так

18

Боршовський Григорій Миколайович

10

Мелітополь

ЗОШ № 20

18,5

Так

19

Гарбуз Владоміра Віталіївна

10

Мелітополь

НВК № 16

18

Так

20

Бузова Ангеліна Павлівна

9

Мелітополь

НВК № 16

22,5

Так

21

Трофімчук Марія Олегівна

11

Мелітополь

СШ №23

16,75

Так

22

Бауер Катерина Геннадіївна

9

ОБЛ Уон

Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

25

Так

23

Нешта Марк В’ячеславович

9

Вознесенівський

ЗГ «Контакт»

26

Так

24

Кайдаш Наталія Олегівна

10

Вознесенівський

ЗЛ «Логос

29,5

Так

25

Хілько Уляна Вікторівна

9

Вознесенівський

ЗЛ «Логос

26,5

Так

26

Санакоєв Сергій Дмитрович

9

Вознесенівський

Г №71

21,5

Так

27

Грін Олександра Сергіївна

9

Вознесенівський

Г №71

23

Так

28

Логвінова Дар’я Олексіївна

10

Хортицький

ЗЗОШ І-ІІІ ст. №32

18,5

Так

29

Єрмола Катерина Максимівна

9

Хортицький

ЗСШ І-ІІІ ст. №40

23,5

Так

30

Хайленко Олена Вікторівна

11

Хортицький

ЗСШ І-ІІІ ст. №40

23,2

Так

31

Коверник Віолета Дмитрівна

10

Василівський

КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ступенів «Талант

14,5

Так

32

Худолєй Ігор Ігорович

11

Василівський

КЗ «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст.»

33

Шелепко Владислав Віталійович

11

Василівський

КЗ «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст.»

13

так

34

Козиряцький Роман Миколайович

10

Запорізький

Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

12,5

так

35

Колокол Ярослав Олексхйовия

10

Запорізький

Кушугумський НВК “Інтелект”

15

так

36

Замніус Діана Ігорівна

10

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

18,5

так

37

Попель Марія Едуардівна

11

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

10,5

так

38

Устюгова Ганна Едуардівна

11

Мелітопольський

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.,

5,25

ні

39

Костюк Данило Олександрович

11

Мелітопольський

Костянтинівський ліцей «Ерудит

14

так

40

Дюкова Вікторія Ігорівна

11

Мелітопольський

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів

11,7

так

41

Динник Єлизавета Сергіївна

9

Білмацький

Більмацька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект

11

так

42

Вязовцев Володимир Олександрович

10

Пологівський

КУ «Пологівський колегіум № 1

21,5

так

43

Фролова Наталія Олександрівна

10

Дніпровський

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

21

так

44

Гулєвська Марта Олександрівна

10

Дніпровський

ЗГ №31

19,5

так

45

Бічуріна Анастасія Сергіївна

10

Дніпровський

ЗГ №31

21

так

46

Черкащенко Медея Рустамівна

10

Дніпровський

ЗГ №31

19

так

47

Дедюєва Наталія Вадимівна

9

Дніпровський

ЗГ №31

23,5

так

48

Чабан Софія Євгенівна

9

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

26

так

49

Буцикіна Юлія Сергіївна

10

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

23

так

50

Крамаренко Анастасія Романівна

10

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

19,5

так

51

Бойко Дар’я Кирилівна

8

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

16

так

52

Овчаренко Варвара Олександрівна

10

Шевченківський

Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива

21,5

так

53

Глущенко Анна Михайлівна

10

Вільнянський

Вільнянська гімназія «Світоч

54

Чучко Анна Миколаїна

11

Гуляйпільський

Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

18

так

55

Білошкуренко Марія Олександрівна

9

Олександрівський

ЗГ №11

23,5

так

56

Єнгоян Сільвія Геворгівна

10

Олександрівський

Запорізький колегіум №98

24

так

57

Чучко Дарина Ігорівна

11

Олександрівський

ЗГ № 2,

21,5

так

58

Міщенко Софія Вадимівна

11

Олександрівський

ЗГ №11

24

так

59

Безсонова Крістіна Дмитрівна

9

Якимівський

«Якимівська гімназія»

19,5

так

60

Костандова Анастасія Русланівна

10

Якимівський

«Якимівська гімназія»

17,7

так

61

Чернік Аліна Едуардівна

10

Якимівський

«Якимівська гімназія»

22

так

62

Глазкова Анастасія Вікторівна

8

Якимівський

«Якимівська гімназія»

18,5

так

63

Барабанщикова Дар`я Євгенівна

9

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

22

так

64

Вязментінов Сергій Михайлович

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

12,5

так

65

Тарченко Кристина Максимівна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

66

Артамонова Дар`я Сергіївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

так

67

Ярова Олександра Геннадіївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Бердянської

68

Болотських Анастасія Олександрівна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

14,5

так

69

Стоєва Руслана Олегівна

10

Бердянськ

Бердянська гімназія № 3 «Сузір`я»

26,5

так

70

Гончар Софія Олегівна

9

Бердянськ

Бердянська гімназія № 3 «Сузір`я»

27

так

71

Денисенко Катерина Олегівна

11

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16

11

так

72

Савченко Даніїл Олегович

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

18,7

так

73

Захарова Аріна Олександрівна

11

Бердянськ

Бердянська гімназія «№ 1 «Надія»

26,

так

74

Ахтар Аміра Захін,

10

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

23

так

75

Краснікова Марія Володимирівна

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

24,

так

76

Глущенко Елизавета Андріївна

10

Оріхівська

КЗ « Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я»,

18,

так

Секція: німецька мова

 № пп

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

1

Стрелець Ганна Сергіївна

10

Енергодар

ЕМАН, ЕБГ «Гармонія»

26,5

 так

2

Громовий Олексій Сергійович

10

Комунарський

Запорізька гімназія № 107

12,5

 так

3

Шеремет Андрій Павлович

10

Комунарський

Запорізька гімназія № 107

22,5

 так

4

Козачек Олександр Олексійович

9

Мелітополь

НВК № 16

8

 ні

5

Пілявська Тетяна Сергіївна,

10

Мелітополь

Л № 10

6,5

 ні

6

Колтунова Дар’я Олександрівна

8

Мелітополь

НВК № 16

10,5

 так

7

Поліщук Катерина Віталіївіна

8

Мелітополь

НВК № 16

10,5

 так

8

Скалєух Оксана Іванівна

10

Мелітополь

ЗОШ №11

7

 ні

9

Турчина Олександра Валеріївна

10

ОБЛ Уон

Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

5

ні

10

Калініченко Ілля Олександрович

9

Хортицький

ЗСШ І-ІІІ ст. №40

13,5

 так

11

Загорій Богдан Сергійович

10

Хортицький

Л №99

19

 так

12

Ануфрієва Дар’я Семенівна

10

Хортицький

Л №99

15

 так

13

Савчук Анастасія Валеріївна

10

Хортицький

Л №99

18,5

 так

14

Клименко Влада Сергіївна

10

Василівський

КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

5,5

 ні

15

Мороз Діана Олександрівна

9

Мелітопольський

Вознесенська гімназія «Орієнтир

16

Винник Надія Вікторівна

9

Мелітопольський

Костянтинівське НВК

16,5

 так

17

Єлсукова Владислава Ігорівна

11

Дніпровський

Колегіум «Елінт»

16,5

 так

18

Герасименко Катерина Олександрівна

11

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

22,5

 так

19

Шапко Інна Олексіївна

11

Олександрівський

ЗГ №11

15,5

 так

20

Ситенька Дар`я Юріївна,

9

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 13

18

 так

21

Кулагіна Тетяна Олегівна,

10

Бердянськ

Бердянська гімназія «№ 1 «Надія»,

7

 ні

22

Семенова Анастасія Вікторівна

10

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

21

 так

Секція: французька мова

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

Бал за к.р

запрошення

Меркулов Богдан Денисович

8

Вознесенівський

Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72

10

так

Секція: українська мова

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за к.р

запрош

1

Кучер Дар’я Анатоліївн

10

Чурнігівський

Чернігівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника,

2

Костішак Інна Миколаївна

11

Приазовський

ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ступенів «Азимут»,

18,5

 так

3

Левадний Олександр

9

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

24

так

4

Мартиненко Олеся Сергіївна

11

Камянсько- Дніпровський

КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.»,

18,5

 так

5

Кулікова Наталя Олександрівна

11

Мелітополь

НВК № 16

13

 так

6

Єрошкіна Єлизавета Валеріївна

10

Мелітополь

НВК № 16

12,5

 так

7

Мішковець Артем Сергійович

10

Мелітополь

ЗОШ №8

5

 ні

8

Меркулов Богдан Денисович

8

Вознесенівський

Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72

10

 так

9

Хвостенко Марія Олександрівна

9

Вознесенівський

ЗГ «Контакт

22

 так

10

Карнаух Вікторія Андріївна

10

Василівський

КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. «Талант

23

 так

11

Баврина Валерія Сергіївна

11

Василівський

Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

23

 так

12

Грушко Єгор Юрійович

10

ОБЛ Уон

КЗ ЗОЛ «Захисник»ЗОР

8,5

 ні

13

Сігіда Владислав Геннадійович

9

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

17,5

 так

14

Мінкова Катерина Юріївна

10

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

8,5

 ні

15

Довганюк Ксенія Олегівна

10

Дніпровський

ЗСШ №100

19,5

 так

16

Рибалка Анастасія Кирилівна

10

Дніпровський

ЗГ №31

23

 так

17

Матвєєва Євгенія Дмитрівна

10

Дніпровський

ЗГ №31

7

 ні

18

Денисенко Валеріївна Геннадіївна

11

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

26,5

 так

19

ЛуньоваТетяна Сергіївна

10

Шевченківський

Запорізька ЗОШ №101

20

Повар Юлія Юріївна

10

Шевченківський

ЗЗШ № 4,

25,5

 так

21

Голуб Анастасія Олексіївна,

10

Шевченківський

Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива

21

 так

22

Біченко Даря Петрівна

9

Вільнянський

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт

20,5

 так

23

Романенко Поліна Олексіївна

9

Веселівський

КЗ «Веселівська гімназія

23,5

 так

24

Шокорова Даря Максимівна

11

Веселівський

КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- Д

25

Вакула Марина Сергіївна

9

Гуляйпільський

КЗ «Добропільська

16

 так

26

Борисенко Софія Олександрівна

8

Токмацький

Виноградненський НВК

8,5

 ні

27

Потурай Едуард Григорович

11

Заводський

ЗЗОШ №75

19,5

 так

28

Велес Аліна Михайлівна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

19

 так

29

Зоріна Єлизавета Анатоліївна

9

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

30

Кара Вероніка Віталіївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

25,5

 так

31

Колодяжна Уляна Сергіївна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

24

 так

32

Єрьоменко Михайло Костянтинович

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

18

 так

33

Гольнік Єлизавета Сергіївна

11

Бердянськ

Багатопрофільна гімназія № 2

18,5

 так

34

Глазова Надія Олексіївна

10

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16

18

 так

35

Закоморна Анастасія Ігорівна,

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

21

 так

36

Усенко Марія Ігорівна

11

Бердянськ

Бердянська гімназія «№ 1 «Надія»

23

 так

37

Межуєва Катерина Іванівна,

11

Бердянськ

Навчально-виховний комплекс № 1 «Мрія»

23,5

 так

38

Расторгуєв Артем Сергійович

9

Бердянськ

Навчально-виховний комплекс № 1 «Мрія»

8,5

 ні

39

Ізюмова Дар`я Едуардівна

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

18,5

 так

40

Гузаревич Анастасія Павлівна,

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

24

 так

41

Ігнатьєв Олександр Денисович

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

23

 так

42

Керман Вадим Денисович

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

20

 так

Секція: російська мова

пп

ПІП

клас

район

Навчальний заклад

Бали к.р

запрошення

1

Кім Світлана Федорівна

10

Бердянський

Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст,

2

Гідалевич Анна Олексіївна,

10

Приморський

КЗ «СШ-ЗНЗ № 1 І-ІІІ ступ м.Приморська ПВОПК

17

так

3

Рогова Олександра Ігорівна

9

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

16,4

так

4

Веденко Марія Жанівна

10

Вознесенівський

ЗГ «Контакт

17,75

так

5

Биковська Анна Сергіївна

11

Василівський

«Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

15,5

так

6

Рєзнікова Діана Анатоліївна

10

Дніпровський

ЗГ № 50

13,5

так

7

Лебедєва Евеліна Петрівна

9

Олександрівський

Запорізький колегіум №98

8,6

ні

8

Лукашко Ірина Антонівна,

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

14,4

так

9

Синицина Анастасія Олександрівна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

14,8

так

10

Діордієва

11

Веселівський

Веселівська гімназія

9,6

Ні (без заявки)

Відділення: літературознавства ,фольклористики та мистецтвознавства

Секція: українська література

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

Васильєва Дарія Олександрівна

10

Бердянський

Андріївська СРШ І-ІІІст.,

27,5

так

Баєва Аміна Олександрівна

11

Бердянський

Андріївська СРШ І-ІІІст.,

27

 так

Павлова Валерія Віталіївна,

11

Приазовський

ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ступенів «Азимут»,

0

Савранська Валерія Ігорівна

10.

Приморський

КЗ «Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей ІІ-ІІІ ст.»

0

Бутєва Олександра Олегівна

11

Приморський

КЗ «Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей ІІ-ІІІ ст.»

18,5

 так

Захарченко Олександра Олександрівна

11

Заводський

ЗЗОШ №75

12,5

 так

Яременко Оксана Сергіївна

11

Заводський

ЗЗОШ №75

12,5

 так

Ковальчук Дар’я Віталіївна

9

Енергодар

ЕМАН, ЕБГ «Гармонія

24

 так

Колосок Анастасія Олександрівна

9

Енергодар

ЕМАН, ЕБГ «Гармонія

28,5

 так

Василенко Анастасія Олексіївна

10

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №1

17,5

 так

Галкіна Анастасія Володимирівна

10

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

16,75

 так

Птуха Катерина Олександрівна

11

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

19

 так

Дядюн Валерія Миколаївна

11

Бердянський

ЧервонопільськаЗОШ І – ІІІ ст.. Осипенківської

11,5

 так

Жмихова Ірина Володимирівна

10

Комунарський

ЗГ №8

16,25

 так

Савенко Анастасія Володимирівна

11

Комунарський

ЗГ №8

21

 так

Масюк Вероніка Олександрівна

11

Комунарський

ЗГ №6

24

 так

Фоменко Валерія Сергіївна

11

Комунарський

ЗГ №6

22,5

 так

Коваль Анастасія Сергіївна

10

Комунарський

Запорізька гімназія №107

16,75

 так

Морозова Богдана Романівна

10

Комунарський

Запорізька гімназія №107

13,5

 так

Мягкова Поліна Юріївна

10

Комунарський

Запорізька гімназія №107

14,75

 так

Єременко Олександра Володимирівна

9

Запорізький

Лукашівський НВК «ЗНЗ-ЗДО

16

 так

Настич Тетяна Вадимівна

11

Запорізький

Петропільський опорний ЗЗСО

3

 ні

Лушпай Тетяна Миколаївна

9

ОБЛ Уон

КЗ «Запорізька школа-інтернат «Козацький

9,5

 так

Яковенко Даря Миколаївна

11

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

20,25

 так

Осауляк Анастасія Олексіївна

10

Камянсько- Дніпровський

КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»,

16,5

 так

Іванова Валерія Валеріївни

9

Мелітополь

ЗОШ № 8

17

так

Латоша Марія Анатоліївна

8

Мелітополь

ЗОШ № 20

7

 ні

Романенко Аліна Іллівна

11

Мелітополь

Л № 10

8,5

 ні

Шаров Данило Сергійович

9

Мелітополь

Л №5

16,5

 так

Чернєва Дар’я Сергіївна

9

Мелітополь

Л №5

18

 так

Сапронова Катерина Миколаївна

10

ОБЛ Уон

Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

13,5

 так

Рашевська Катерина Сергіївна

9

ОБЛ Уон

Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

8,5

 ні

Маковська Дар`я Костянтинівна

9

Вознесенівський

Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72

12,75

 так

Єфремов Денис Олегович

9

Вознесенівський

ЗГ «Контакт

10,5

 так

Канигіна Вікторія Андріївна

11

Вознесенівський

ЗЛ «Логос

14

 так

Мосейко Юрій Юрійович

9

Вознесенівський

ЗНВК №41

18

 так

Аврецевіч Лада Юріївна

11

Хортицький

Л №99

20,5

 так

Куташенко Діана Максимівна

10

Хортицький

Л №99

11

 так

Домашова Діана Сергіївна

9

Хортицький

Л №99

27

 так

Комісарова Тетяна Віталіївна,

10

Василівський

КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

16,5

 так

Гречко Олександра Сергіївна,

9

Василівський

КЗ «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.»

0

Федан Савелій Дмитрович

11

ОБЛ Уон

КЗ ЗОЛ «Захисник»ЗОР

14

 так

Котовий Андрій Володимирович

11

ОБЛ Уон

КЗ ЗОЛ «Захисник»ЗОР

9

 ні

Подопросвєтова Анастасія Олександрівна

10

Запорізький

Балабинський НВК “Престиж”

6,75

 ні

Бондар Крістіна Олександрівна

11

Запорізький

Лежинський НВК

15,5

 так

Хребтова Дар’я Олегівна

9

Мелітопольський

Терпіннівський колегіум «Джерело

26

 так

Маргарян Каріна Симонівна

10

Мелітопольський

Терпіннівський колегіум «Джерело

11,5

 так

Пльохова Ганна Сергіївна

11

Мелітопольський

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів

11,5

 так

Пахайло Олег Васильович

9

Білмацький

Смирновська філія Олексіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»

17,5

 так

Пахайло Олена Олександрівна

9

Білмацький

Смирновська філія Олексіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»

21

 так

Горбунова Марія Олегівна

10

Дніпровський

Колегіум «Елінт»

17,5

 так

Ярощук Інна Олександрівна

11

Дніпровський

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

16

 так

Чернега Дар’я Сергіївна,

10

Дніпровський

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

24

 так

СаблінаЛіліанаВадимівна

11

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

19,5

 так

Дехтяр Анатасія Олексіївна

9

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

25

 так

Міщенко Софія Юріївна

9

Олександрівський

ЗГ № 2

18

 так

Тарасова Анастасія Олександрівна

9

Олександрівський

ЗГ №11

19,5

 так

Зульфугарова Карина Юріївна

10

Олександрівський

ЗГ №11

21,5

 так

Циганок Варвара Володимирівна

10

Олександрівський

ЗЗСО №15,

14,5

 так

Собур Аліна Олексіївна,

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

11

 так

Зазуліна Марія Сергіївна

11

Бердянськ

Бердянська гімназія № 3 «Сузір`я»

21

 так

Чебенєєва Аліна Геннадіївна

11

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16

18,5

 так

Гришко Софія Сергіївна

9

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16

19

 так

Степаненко Євгенія Іванівна

10

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

17,25

 так

Сорокотягіна Ксенія Ігорівна

11

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

23

 так

Бондар Марія Вадимівна,

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

18

 так

Ганіч Анастасія Сергіївна,

10

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

10,5

 так

Голуб Микола Олегович

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

17

 так

Бондаренко Надія Володимирівна

9

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

0

Смоляна Владислава Дмитрівна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

17,5

 так

Боталова Тетяна Миколаївна

11

Бердянськ

Навчально-виховний комплекс № 1 «Мрія»

22

 так

Венгерова Юлія Михайлівна

10

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

28,5

так

Секція: зарубіжна література

 №пп

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

1

Зарубін Владислав Володимирович

10

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №1

23

 так

2

Панченко Анастасія Віталіївна

9

Бердянський

Осипенківська ЗОШ І – ІІІ ст..

12,5

  так

3

Жосан Яна Юріївна

10

Комунарський

ЗОШ № 38,

10,5

  так

4

Оверко Анна В’ячеславівна

9

Камянсько- Дніпровський

Гімназія «Скіфія»,

9,5

  так

5

Авєдікова Анна Андріївна

10

Камянсько- Дніпровський

Гімназія «Скіфія»,

24,3

  так

6

Приходько Світлана Олексіївна

9

ОБЛ Уон

Малобілозерська естетична школа-інтернат «Дивосвіт

23,5

  так

7

Кручина Євген Романович

10

ОБЛ Уон

КЗ ЗОЛ “Захисник”

4,5

 ні

8

Сімакова Софія

9

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

27,5

так

9

Бацура Аліна Юріївна

9

Хортицький

Г3 45

23,5

  так

10

Попович Діана Володимирівна

9

Хортицький

Г3 45

15,3

  так

11

Довженко Єлизавета Володимирівна

10

Василівський

КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. «Талант

7,3

 ні

12

Курінна Марія Олександрівна

10

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ

10,5

  так

13

Лелі Діана Дмитрівна

11

Мелітопольський

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів

11,5

  так

14

Сльота Аліна Миколаївна

11

Мелітопольський

Костянтинівське районне навчально-виховне об¢єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія»

19

  так

15

Коротич Альона Віталіївна

10

Білмацький

Більмацька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект

5,5

 ні

16

Залата Анастасія Петрівна

10

Білмацький

Більмацька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект

10,5

  так

17

Іордан Вікторія Романівна

9

Пологівський

КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

18

Хлопко Наталія Вікторівна

10

Пологівський

«Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7,5

 ні

19

Іваницька Вероніка Олександрівна

10

Дніпровський

ЗСШ № 59

24,8

  так

20

Покрєпова Дар’я Андріївна

10

Дніпровський

ЗГ №31

16

  так

21

Магурський Давид Миколайович

11

Дніпровський

ЗГ №31

17,8

  так

22

Остащенко Ольга Ярославівна

10

Дніпровський

ЗГ №31

16,5

  так

23

Токмакова Єлизавета Романівна

11

Шевченківський

Запорізька гімназія №93,

21

  так

24

Вельможко Олексій Валентинович

8

Вільнянський

Вільнянська гімназія «Світоч»,

5,5

 ні

25

Демченко Діана Русланівна

10

Гуляйпільський

Комунальний заклад «Гуляйпільський колегіум «Лідер»

26

Пузевич Дарія Вадимівна

10

Токмацький

Таврійський НВК

14,5

  так

27

Іотова Валерія Олександрівна

9

Бердянськ

Бердянська гімназія № 3 «Сузір`я»

15,8

  так

28

Пономарьов Сергій Олександрович

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

21,5

  так

29

Крот Ганна Юріївна

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

23,5

  так

30

Сажнєва Ганна Олегівна,

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

31

Кузьменко Єлизавета Олександрівна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

7,8

 ні

32

Бичкова Вікторія Олександрівна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

20,1

  так

33

Алєксєєнко Діана Григорівна

10

Бердянськ

Багатопрофільна гімназія № 2

21,5

  так

34

Крамчанінова Олександра Андріївна

11

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

13

  так

35

Кіосова Карина Сергіївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

13,5

  так

36

Мироненко Вероніка Володимирівна,

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

17,8

  так

37

Колотова Лоліта Олексіївна,

11

Бердянськ

Бердянська гімназія № 1 «Надія»

20,5

  так

Секція:фольклористика

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

1

Шастало Марія Леонідівна

9

Бердянський

Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст.,

18

 так

2

Дімітрова Єлизавета Павлівна

9

Приморський

КЗ «Мануйлівська ЗОШ І-III ступенів» Новоолексіївської сільської ради

3

Куліш Марія Олександрівна

11

Бердянський

Осипенківська ЗОШ І – ІІІ ст..

10

 так

4

Цимбал Олена Вікторівна

10

Михайлівський

ОКЗ «Михайлів-ський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія

24

 так

5

Кірілова Вікторія Валеріївна

10

Пологівський

КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5»,

8,5

 ні

Секція: мистецтвознавство

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

1

Назаренко Інна Сергіївна

10

Приазовський

ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ступенів «Азимут»,

23,5

 так

2

Блудова Софія Олегівна

9

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

20

 так

3

Іканіна Анна Павлівна

9

Енергодар

ЕМАН, ЕНВК №5

15,5

 так

4

Сєргєєва Катерина Олександрівна

10

ОБЛ Уон

Малобілозерська естетична школа-інтернат «Дивосвіт

24

 так

5

Яновська Даря Анатоліївна

8

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

6

Єгорова Вікторія Олегівна

9

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

15

 так

7

Данилевич Дар’я Олександрівна

8

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

8

Андріяш Софія Євгенівна

11

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

15,5

 так

9

Корчака Рената Сергіївна

10

Мелітополь

Л №19

8,5

 ні

10

Требухова Єлизавета Олегівна

11

Мелітополь

Л № 9

15,5

 так

11

Кущ Еліна Вячеславівна

10

ОБЛ Уон

ЗСШІ І-ІІІ ступенів, КВНЗ «Хортицька академія»

10,5

 так

12

Корнієнко Радміла Сергіївна

9

ОБЛ Уон

Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів

6

 ні

13

Гядукян Анжеліка-Кароліна Корюнівна

9

Мелітопольський

Костянтинівський ліцей «Ерудит

13,2

 так

14

Євтєєва Діана Віталіївна

9

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ

20

 так

15

Бєляєва Анастасія Андріївна

9

Мелітопольський

Мирненська ЗШ І-ІІІ ступенів

14

 так

16

Сівак Вікторія Сергіївна

10

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

11

 так

17

Коваль Ольга Володимирівна

10

Веселівський

КЗ «Веселівська ЗОШ №1

15

 так

18

Лущіц Вероніка Євгенівна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

22

 так

19

Мізіна Карина Сергіївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

11

 так

20

Огієць Дар`я Олегівна,

10

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16 з

17,5

 так

21

Гусак Ганна Русланівна

9

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16

17

 так

22

Шпак Ірина Олексіївна

9

Бердянськ

Бердянський муніципальний ліцей

16,5

 так

23

Попова Софія Ігорівна

9

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

24

 так

24

Шостак Олександра Миколаївна

10

Бердянськ

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

16,5

 так

25

Реймер Вероніка Генрівна

10

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

26,5

так

26

ЛазарєваДарія Романівна

9

Бердянський

Дмитрівська ЗОШ

Секція: літературна творчість

 № пп

ПІБ автора роботи

Клас

Район

Навчальний заклад

бали за контрольну

запрошення

1

Зінов’єва Таїсія Геліївна

10

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

28

 так

2

Бєлікова Валерія

11

Мелітопольський

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ»

21,5

 так

3

Курільчук Дмитро Васильович

10

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16 з

21,5

так

4

Бондаренко Ганна Дмитрівна

9

Бердянськ

Бердянська спеціалізована школа № 16

23

 так

5

Садило Діана

9

ОБЛ Уон

Січовий колегіум

24,5

 так

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь