Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
7 Гру 2018, П’ятниця

10 грудня у світі відзначається Міжнародний День прав людини тому, що саме в цей день в далекому 1948 році було прийнято Загальну Декларацію прав людини. Надзвичайно важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.

3-10 грудня у колегіумі традиційно пройшов Всеукраїнський тиждень права. В рамках тижня були проведені заходи спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських принципів і традицій.

З учнями 8-А класу було проведено вікторину «Правові шаради» (вчитель Світлана Марцих). Цікавою стала година правової абетки для учнів 11-Б класу, під час якої вони змогли переглянути документальний фільм «Історія прав людини» (вчитель Світлана Марцих).

Змістовною і цікавою була зустріч учениць 11-Б класу Анастасії Козакової, Маргарити Козакової та Аліни Дубини в рамках правознавчого десанту до 5-х та 6-х класів, під час якого були обговорені казки, де показано порушення прав героїв.  Наймолодші колегіанти були ознайомлені із основними правами, закріпленими Конвенцією ООН про права дитини, їм було роз’яснено, як діяти у випадку їх порушення з боку дорослих чи однолітків.

Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки. Незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюються на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного, зміцнити свою силу волі, покращити поведінку.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь