Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
10 Гру 2018, Понеділок

8-9 грудня 2018 року в Києві відбувся перший Всеукраїнський Форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину». Мета форуму — активізувати участь дітей та молоді у прийнятті рішень на національному та регіональному рівнях. У форумі взяли участь 50 дітей з усієї України, які обговорювали питання захисту прав дітей та пропонували шляхи вирішення проблем, пов’язаних із належним дотриманням прав дитини. Запорізький Січовий колегіум представляв Богдан Козлов.

Відкриття відбулося у конференц-залі готелю “Братислава”. Учасників привітали Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та Уповноважений Національної дитячої ради в Онтаріо.

Крім того, на підлітків чекали командоутворюючі ігри, розглядалися питання молодіжної участі, інструменти адвокації, лідерство та вміння комуні кувати. Також молодь поспілкувалася з  Христиною Монастирською, представницею соціального проекту “Inclusive Friendly”, на тему “Інклюзія. Як ураховувати думку всіх дітей?”.

Під час зустрічі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було обговорено песпективи та проблемні аспекти навчання закордоном, публічної дипломатії, булінгу та освіти, рівні можливості розвитку для всіх дітей та те, що успіх реформи школи залежить від кожного з нас.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь