Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Запоріжжя приймає Всеукраїнську естафету Єднання
14 Гру 2018, П’ятниця

22 січня 2019 року Україна відзначатиме 100-річчя проголошення Соборності нашої держави. На Софіївському майдані в Києві 22 січня 1919 року було прийнято Універсал Соборності, що стверджував: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка!». Напередодні ювілею в Україні відбувається Всеукраїнська Естафета Єднання, метою якої є утвердження ідеї Соборності, ідеї єдності в сучасній державі, в душах українців ХХІ століття.

13 грудня Запоріжжя долучилось до естафети Єднання, прийнявши її від найближчих сусідів – міста Дніпро і передаючи її сусідній Херсонщині. Ця патріотична подія відбулася в стінах Козацького ліцею. Вихованці “Січового колегіуму” принесли туди і високе слово, і глибоку пісню, забезпечивши духовне наповнення події.

З теплими вітальними словами до учасників естафети Єднання звернулася директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова. Щирими були і вітання керуючого справами виконавчого апарату  Запорізької обласної ради Володимира Подорожка, відомого на Запоріжжі учасника АТО В’ячеслава Зайцева, заступника директора з розвитку мережі Запорізької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олега Балуєва.

Після привітальної частини заходу його учасники – учнівська молодь взялися до виготовлення символічних сувенірів, до заповнення сторінки в книзі малюнків «Соборна Україна очима дітей». І книга малюнків, і лялька-мотанка, і виготовлені в Запоріжжі сувеніри помандрують до сусідньої Херсонської області, де вже за кілька днів продовжиться естафета Єднання.

Колегіанти Січового – співаки Зразкового художнього колективу-студії «Шанс», читці студії «Театр слова» ще раз переконали: «Україна була, є і буде!». Запорізький Січовий колегіум – це частинка міцного, надійного «ланцюга єдності», який сьогодні з’єднує наш народ від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня, який зробив нашу державу непереможною.

Слава Україні!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь