Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Тиждень Науки у “Січовому колегіумі”
14 Гру 2018, П’ятниця

Пророк Наум, наведи на ум! Такими словами розпочався Тиждень науки у “Січовому колегіумі”, відкриття якого відбувається за традицією закладу 14 грудня, у День Наума за народним календарем. У давнину селяни віддавали в цей день дітей у школу. Вважалося: якщо на святого пророка розпочати навчальний процес, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться розуму.

Тож, молодші колегіанти в цей день починають захищати свою першу наукову роботу: дослідження власного родоводу. Свято «Роде наш красний» проходить дуже урочисто та зворушливо і триває три дні. Тут і сімейні реліквії, і пісні зі своїми бабусями, і розповіді про цікаві випадки з життя родини, і запашні караваї, спечені теплими руками матусь. Та найкоштовніший скарб – історія роду, дорогоцінні сторінки минувщини, що сягає коріння дідів-прадідів. Адже – хто не знає свого минулого – той не має майбутнього.

А продовжиться тиждень захистом творчих робіт 6-7-х класів та пробними виступами юних науковців – учасників Малої академії наук.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь