Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Колегіанти Січового – “Талановиті діти України”
16 Гру 2018, Неділя

15 грудня у Запоріжжі в приміщенні державного музичного училища імені  П.І. Майбороди відбувся відбірковий тур ХІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Талановиті діти України”. Участь у ньому взяли вихованці шкіл-інтернатів нашого краю: із Запоріжжя, з Гуляй-Поля, з Мелітополя, з Вільнянського, Чернігівського, Василівського та інших районів області. Фестиваль-конкурс включав різні мистецькі жанри, найбільше  –  вокальний та хореографічний.

“Січовий колегіум” на фестивалі-конкурсі представляли читці зі студії “Театр Слова”, зокрема – Мілана Павловська, Богдан Козлов, Микита Вініченко, Михайло Висоцький. Репертуар студійців був цікавим і різноманітним: від дитячо-щирого вірша «Мама – вчителька» до філософськи-романтичної поезії О. Забужко «Феєрія для диригента свічок» і нашого «рідного» – «Сірано» Г. Лютого та «Послання нащадкам» П. Ребра.

І хоча виступи наших конкурсантів відбувалися наприкінці конкурсної програми (52-62 номери!), їх тепло вітали глядачі, а журі визнало найкращим читцем нашого кошового отамана Микиту Вініченка (І місце),  ІІ місце посіли Мілана Павловська, Богдан Козлов та Михайло Висоцький. Щиро вітаємо і переможців, і студію “Театр Слова”.

Нових змагань і нових перемог вам!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь