Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
28 Січ 2019, Понеділок

Щороку наприкінці січня українці вшановують пам`ять юних київських студентів та гімназистів – захисників Української Народної Республіки, які зимою 1918 року власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію визвольного руху, вступивши в бій на станції  Крути. Цей бій  на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність нашої держави.

28 січня для учнів комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” було проведено літературно-історичний урок “Коли до зброї стають діти, народ цей не перемогти!”.  Вчитель історії Олександр Стовбінський нагадав школярам про події, що відбувалися в Україні у січні 1918 року.

Шкільний бібліотекар Наталя Левадна презентувала віртуальну книжкову виставку, розповіла про долі хлопців, які пожертвували собою, захищаючи незалежність молодої Української держави, ознайомила з літературою із фонду бібліотеки, що присвячена темі битви під Крутами та іншими джерелами, що увіковічнюють подвиг юних героїв.

Наприкінці заходу учасники вшанували память загиблих хвилиною мовчання та пообіцяли щиро любити свою Батьківщину і шанувати тих, хто поклав свої життя на вівтар незалежності України.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь