Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
6 Лют 2019, Середа

Цікавий квест «Подорож до мети» в рамках Всеукраїнського проекту HealthyScooll відбувся в «Січовому колегіумі» цього тижня. Натхненниками та організаторами квесту для учнів 5-6-х класів стали 3 скаутські патрулі «Одисей», «Андромеда» та «Персіфона» Скаутського формування ХОРС, яке працює в нашому навчальному закладі.

Подорож до мети складалася з 6 цікавих станцій, завдання яких  були направлені на розвиток якостей дитини, необхідних для її міцного здоров’я, невгамовної активності та щасливого життя. Знання теорії з надання першої медичної допомоги, основ здорового харчування вміло поєдналися з практичними станціями, де необхідно було показати свої просторову координацію, влучність, ритмічність та фізичну витривалість.

І хоча в результаті квесту були визначені переможці, І місце посів 5-Б клас, важливим залишається те, що всі учасники проявили неймовірну активність, поговорили про власне здоров’я, провели разом час цікаво і весело. Адже проведена скаутами робота була «заради здорових та радісних школярі»!

#HealthySchools_UA

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь