Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Молодь дебатує
18 Лют 2019, Понеділок

16-17 лютого у м. Харків відбувся ІІІ Національний фінал дебатів німецько-українського проекту «Молодь дебатує».

«Молодь дебатує» –  це український дебатний рух серед школярів, заснований на методиці Jugend debattiert, яка вже 16 років успішно розвивається в Німеччині та інших країнах. У 2018-2019 навчальному році в проекті взяли учні 40 шкіл з 12 областей України. Пройшовши шкільний та регіональні етапи журі визначило 16 переможців, які вийшли до півфіналу.

Запорізьку область представляв переможець регіонального етапу, учень «Січового колегіуму» Богдан Козлов. Школярі дебатували на тему «Чи варто заборонити відеоігри з елементами насильницьких дій над живими істотами?». Тема  викликала жвавий інтерес серед учасників змагань та глядачів. Після плідних дебатів учасники та гості з різних регіонів на стадіоні  «Металіст» продовжили неформальне спілкування під час ігрового тренінгу.

У фіналі обговорювали надзвичайно актуальну для України тему: «Чи варто запровадити в Україні електронне голосування на виборах?» Дебатантки у своїх виступах спиралися на досвід інших країн у цьому питанні. Цьогорічною переможницею стала учениця з м. Миргород.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь