Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
20 Лют 2019, Середа

20 лютого колегіанти зібралися у родинному колі в Світлиці, щоб низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за честь і правду. Хто відстоював гідність нашого народу перед узурпаторами влади всередині країни,  та перед усім світом в самому серці нашої країни – на Майдані Незалежності в Києві.

Сьогоднішня зустріч була присвячена героям Небесної сотні, героям нового громадянського відродження України. Майдан. Революція Гідності… не можна жити далі в цій країні і не знати  про подію, що об’єднала всю країну в єдиному пориві на боротьбу з несправедливістю, на відстоювання найкращого майбутнього України!

Можливо, для когось це лише красиві слова, але не для них – учасників протистояння, не для нас – молодого покоління, адже Революція Гідності змінила долю кожного – докорінно, назавжди.  Не можна далі жити в цій країні і не пам’ятати, не можна жити і не розуміти тієї самопожертви, тієї відданості, того подвигу.

Ми запалили свічку пам’яті – усім героям, які боролися за незалежність нашої України. Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

За ініціативою учнівського самоврядування школи було започатковано акцію у соціальних мережах #колегіум_пам’ятає. Колегіанти розміщують свічку пам’яті на своїх сторінках як символ єднання, символ пам’яті, символ віри у краще майбутнє. Приєднуйтесь і нагадуйте всім, що герої не вмирають!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь