Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
6 Бер 2019, Середа

Вже вкотре за останні декілька тижнів учениці 10-го класу мали змогу проводити тренінг “Маршрут безпеки” в команді своїх однокласниць та за підтримки вчительки Ольги Салякіної.

“Маршрут” вже був проведений для учнів “Січового колегіуму” та педагогів школи. Цього разу модератори вирішили розширити аудиторію і провели тренінг для батьків учнів 6-х класів.  Як зазначили колегіантки, це виявилося неймовірним досвідом, адже мислення дітей та дорослих, поглядів стосовно життєвих ситуацій і випадків дуже відрізняються. Саме в сім’ї закладають основні, початкові звички і формується світогляд дитини, тому важливо розповсюджувати і ознайомлювати з інформацією і батьків, адже саме вони мають величезний вплив на своїх дітей.

Під час тренінгу учасники вчились працювати в команді, ділились своїм досвідом, дізнавались нові відомості і просто більше спілкувались одне з одним. Ми впевнені, що подібні події для батьківської спільноти колегіуму стануть традиційними!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь