Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
У язика не має кісток, але він спроможний їх ламати
12 Бер 2019, Вівторок

Силі людського слова був присвячений ряд зустрічей з вихованцями 7-8-х та 10-х класів КЗ «Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Січовий колегіум».

Як ракові клітини вбивають здорові, так і слова спроможні негативно впливати на життя. Наші слова повинні доносити людям любов та надію, не судити та не злословити. «Дурно промовляти про інших людей шкодить відразу трьом: тому про кого говорять, тому, кому говорять, але більше за все тому, хто дурно говорить».

Як практичну пораду учням було запропоновано озброїтись притчею «Три сита від Сократа». Неабиякий інтерес та жваве обговорення викликав перегляд відеосюжетів про вплив слова. Вважається, що промовляючи певні фрази, люди можуть впливати на власну впевненість і самопочуття. Наприклад, виразии «Я не зможу… Я ображаюся… Я не справлюсь» погіршують наш стан. Необхідно налаштовуватись на гарні приклади та промовляти: «Так ситуація нелегка, але я справлюсь. Люди виходили з таких положень, отже якщо я вірно буду вчиняти, то все вийде!».

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь