Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
14 Бер 2019, Четвер

В КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» стартувала декада профорієнтації. З учнями 7-х класів були проведені бесіди на тему «Знайомство зі світом професій». Вихованці радо ділилися мріями про свою майбутню робочу спеціальність. Серед хлопців найпопулярнішою виявилась професія програміста, дівчата надали перевагу сфері косметології.

Також цікаво, що лише одиниці бажають йти по стопам професій своїх батьків. Близько десятка вихованців різної статі заявили про своє бажання працювати в різних видах силових структур нашої держави, а деякі учні мають тверді наміри працювати за кордоном.

Також за участю волонтерів Молодіжного центру «Рука підтримки» з вихованцями 9-х класів були проведені зустрічі за темою «Мрія повинна стати метою». Досвідчені тренери-психологи надихали молодь не здаватися під тиском обставин та обов’язково рухатись далі. Завершилось спілкування переглядом мотиваційного фільму «Цирк «Батерфляй».

Наразі триває конкурс малюнків серед учнів 5-6 класів «Професія моїх батьків». Діти молодших класів прагнули показати, як вони бачать своїх батьків на робочому місці. Також заплановані тренінгові заняття з тестуванням учнів 8-х та 10-11 класів. Свою допомогу у виборі професій випускним класам запропонував також Правобережний районний центр зайнятості м. Запоріжжя. 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь