Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
25 Бер 2019, Понеділок

Минулого тижня учениця 10-А класу Дар’я Ріжко стала учасницею проекту Школа “Агенти змін” громадянської та волонтерської участі і патріотичного виховання. Ось її враження:

“Для мене складова патріотичного виховання стала найголовнішою та найвпливовішою. Я переконалася в цьому, тільки-но опинилася в Києві, адже саме завдячуючи проекту, у вільний час у нас з вчитлькою колегіуму Світланою Федотовою була можливість опинитися на Майдані Незалежності. До цього часу я неймовірно шкодувала про те, що не мала змоги побачити місце, де перероджувалося майбутнє України.

Вже почавши активну роботу над собою та своїм світоглядом у Школі «Агенти змін», я була в захваті від тієї атмосфери, яку створюють досвічені тренери, лектори та безпосередньо ми, учасники – майбутнє громадянське суспільство.

Протягом трьох днів ми поглиблено вивчали поняття громадянського суспільства, відповідальністі, активної участі, формували навички комунікації та організованості.
Головною метою першого етапу цього неймовірно атмосферного проекту було розкриття мрій та цінностей кожного учасника, задля того,щоб після їх усвідомлення перейти до реалізаціі власних ідей, спрямованих на покращення життя навколо нас.

Найбільше мені сподобалося те, що навчання проходило в умовах невимушеної творчої атмосфери, в особливому, інтерактивному просторі. Окрім наполегливого навчання учасники мали змогу брати участь в творчих вечорах, майстер класах та арт-терапії.

Я вдячна “Січовому колегіуму” за те, що він залучає учнів до подібних проектів, та безпосередньо Школі «Агенти змін». Це були гіпернасичені три дні навчання, обміну досвідом та пізнання себе з найкращими тренерами та талановитими «агентами». Натхненна плідною роботою, я буду готуватися до наступного етапу втілення мрій та планів в життя!”

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь